Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Ślubne zwyczaje / Pomysły na oryginalne prezenty ślubne

Pomysły na oryginalne prezenty ślubne

ślub

Dostałeś zaproszenie na ślub znajomych bądź rodziny i nie masz pojęcia co podarować w prezencie? To częsty kłopot, kiedy wybieramy się na wesele. Dobrze jest zastanowić się wcześniej co chcemy podarować Parze Młodej, aby później nie biegać ze upominkiem w ostatniej chwili. Poniżej znajduje się kilka propozycji na idealny prezent ślubny.

 

Cechy idealnego prezentu ślubnego

 

Przede wszystkim powinien być oryginalny. Najlepiej, aby go spersonalizować, czyli dodać jakąś dedykację, grawer bądź zdjęcie Pary Młodej. W ten sposób stanie się wyjątkowy. Ważne, aby prezent ten mógł być pamiątką dla osób obdarowanych. Pieniądze zawsze się przydadzą, ale oprócz nich zawsze warto jest dać coś małego, co mogłoby przypominać młodemu małżeństwu o tym wyjątkowym dniu i osobie, która podarowała im piękną pamiątkę.

 

Najlepsze prezenty ślubne

 

Upominki, które damy Parze Młodej mogą być naprawdę wyjątkowe i oryginalne, trzeba jednak poszukać i poświęcić na to czas. Poniżej przedstawione zostały niebanalne rzeczy, które mogą zostać podarowane jako prezent ślubny i z pewnością zachwycą Parę Młodą.

Urocze miśki

Państwo Młodzi są słodcy, zupełnie jak te dwa, małe misie zrobione ręcznie na szydełku z włóczki. Będą świetną pamiątką, która przypomni zakochanym o ich najważniejszym dniu i ozdobi ich wnętrze w wyjątkowy sposób.

Koci obraz

Wspaniały projekt, który świetnie nada się na prezent ślubny. Ilustracja jest niezwykle zabawna, ale również romantyczna. Dekoracja ta powieszona we wspólnym mieszkaniu będzie przywodzić na myśl dzień ślubu oraz podkreśli stylowe urządzenie wnętrza.

Łapacze snów

Fantastyczny upominek dla Pary Młodej! Dwa łapacze snów, które mają odganiać koszmary i zapewnić młodemu małżeństwu spokój i szczęście a jednocześnie cudownie ozdobić ich sypialnię. Ponad to angielski napis Panna Młoda na jednym i Pan młody na drugim z nich, sprawi, że z pewnością nie zapomną skąd mają tę ozdobę, a co za tym idzie – od kogo ją dostali.

Skrzynka na życzenia

Na życzenie można na niej wyciąć imiona Państwa Młodych oraz datę ich ślubu. Świetnie by było, jakbyśmy mieli możliwość poproszenia wszystkich bądź większości gości o to, aby napisali piękne życzenia i wrzucili do skrzynki jeszcze przed ślubem. Jeżeli jednak jest to niemożliwe to podarujmy pustą skrzynkę, żeby Państwo Młodzi mogli postawić ją na sali weselnej i ogłosić, że proszą wszystkich gości weselnych o wrzucenie kartki z miłymi słowami.

Oryginalna kartka ślubna

Jeżeli decydujemy się na to, aby podarować tylko gotówkę to warto przynajmniej zrobić to porządnie i zainwestować w wyjątkową kartkę, która przecież również stanie się pamiątką dla Młodej Pary. Ta urocza, przestrzenna kartka okolicznościowa będzie idealna na to, aby napisać w środku piękne życzenia, podpisać się oraz włożyć pieniążki.

 

Ślub to bardzo wyjątkowa okazja. Warto pamiętać o tym idąc na niego i postarać się, aby ten dzień stał się dla Pary Młodej niezapomniany, również dzięki prezentom. Wszystkie powyższe propozycje znajdziesz tutaj. Ważne jest, żeby były one oryginalne i wyjątkowe. Młode małżeństwo z pewnością ucieszy się ze wszystkiego, co zostało zakupione z myślą o nich, jednak wydając pieniądze na upominek warto

 


 


Powrót

Dodaj komentarz

Powiązane porady ślubne