Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Ślubne atrakcje / Czy mobilny bar to sprawdzona atrakcja na wesele?

Czy mobilny bar to sprawdzona atrakcja na wesele?

wesele

Zabawa weselna to często jedno z bardziej pamiętnych wydarzeń w życiu. Chcemy więc, aby nocna impreza była wyjątkowa oraz żeby goście miło wspominali tą uroczystość nawet wiele lat po jej zakończeniu. Z tego powodu wiele firm oferuje różnego rodzaju usługi, które mają na celu dodać atrakcyjności całemu wydarzeniu i podkreślić jego rangę. Wiele par zamawia na swoje wesele fotobudkę, ekstrawanckiego dj-a lub pokazy artystyczne. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej innej popularnej rzeczy na weselach, którą jest mobilny bar.

 

Czym jest mobilny bar?

 

Na typowej imprezie goście mają pod dostatkiem zarówno jedzenia, jak i napojów (w tym alkoholowych). Zazwyczaj jednak sami nakładają sobie potrawy oraz nalewają napoje, mając je wystawione na swoich stołach, lub też na jednym, większym stole, do którego się podchodzi. Mobilny bar działa inaczej - w wydzielonej części sali, za blatem stoi elegancko ubrana osoba, która podaje nam wybrane przez nas napoje. Często są to drinki alkoholowe, ale można też zorganizować bar kawowy.

 

Jakie zalety posiada mobilny bar?

 

Mobilne bary są z pewnością niezwykle ciekawym rozwiązaniem. Posiadają one różnorodne zalety. Wymieńmy więc kilka najistotniejszych:

 

  • napoje są przygotowywane w profesjonalny sposób i każdy z gości może ich spróbować, nawet jeżeli daleko mu do baristy lub barmana.
  • pełna obsługa gości weselnych świetnie i elegancko wygląda. Widać, że gospodarz się postarał i zależy mu na przybywających na uroczystość osobach.
  • to wciąż nowość na polskim rynku organizacji imprez, więc mamy okazję wyróżnić się na tle innych par, organizujących podobne imprezy.

 

 

Więcej o zaletach mobilnego baru na wesele znajdziecie na portalu https://culaccino.pl/wesela/, który również oferuje usługę pod dany zakres.

 

Czy mobilny bar to dobry pomysł na wesele?

 

Niewątpliwie, mobilne bary są idealnym wyborem na imprezę weselną, organizowaną na dużej sali. Wiele gości będzie miło zaskoczonych tak profesjonalną obsługą i z pewnością zapamiętają organizowane przez nas wydarzenie na długi czas. Warto zastanowić się nad tym, jaki bar będzie najlepszy: czy z kawą, czy może z alkoholem. W niektórych przypadkach można zdecydować się na dwa tematyczne mobilne bary, jednak wtedy warto pomyśleć, czy impreza jest na tyle duża, że warto ponieść takie koszta i czy na sali znajdzie się wystarczająco dużo miejsca na dwa bary. Istotnym aspektem jest też to, czy nasi goście będą zainteresowani mobilnymi barami, które zamówimy.


 


Powrót

Dodaj komentarz

Powiązane porady ślubne