Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Przyjęcie weselne / Jak ważne jest oświetlenie sali weselnej?

Jak ważne jest oświetlenie sali weselnej?

oświetlenie sali weselnej

Ślub to niewątpliwie jeden z najważniejszych momentów życia każdego człowieka, z którym wiąża się wielkie emocje. Chcemy, aby ten dzień pozostal jak najdłużej w pamięci naszej i wszystkich obecnych. Żeby wspomnienia były jak najpiękniejsze, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie sali weselnej.

 

O tym, ze wygląd w tym szczególnym dniu jest ważny wie każdy, szczególnie Panna Młoda. Wszystkie salony z sukniami weselnymi starają się, by ich produkty sprawił, że Panna Młoda poczuje się jak królowa wieczoru. Panna Młoda zawsze wygląda na weselu olśniewająco skupiając uwagę wszystkich gości. Zatrudniając filmowców do uwiecznienia owego dnia warto pomyśleć o świetle na sali. Dobre oświetlenie nie tylko pomoże w lepszych ujęciach, gdy słońce już zajdzie, ale także zapewni efekt "wow" wśród zgromadzonych.

 

O tym jak ważna jest dekoracja światłem wiedzą doskonale osoby odpowiedzialne za scenerię we wszystkich produkcjach filmowych z dużego i małego ekranu. Odpowiednio dobrane oświetlenie może nadać pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru i klimatu. To niesamowite jak barwa światła, jego ustawienie i intensywność wpływają na odbiór tego na co patrzymy i nasze subiektywane odczucia. Wystarczy pomyśleć jak kilka świec zmienia nasz salon w iście romantyczne miejsce rodem z hollywoodzkich produkcji.

 

Zadbanie o odpowiednie oświetlenie na wesele nie tylko sprawi, że ten wieczór będzie bardziej wyjątkowy, ale także pomoże podczas uwieczniania go na filmie i zdjęciach. Nawet niezbyt zaawansowani filmowcy mogą wykrzesać przepiękne ujęcia z odpowiednio oświetlonego wnętrza. Zatrudnienie osób odpowiedzialnych za oświetlenie jest jednorazowe, natomiast ich efekty zostają z nami na zawsze.

 

Oświetlenie sali weselnej jest chyba najbardziej niedocenianym elementem, który często jest pomijany podczas aranżacji wydarzenia. Pozornie tak błaha sprawa może wpłynąć później niekorzystnie na przebieg wieczoru, gdy nie dostateczne oświetlenie lub zbyt intensywne zburzy cały klimat wieczoru. Ważne zatem jest odpowiednie dobranie barw i ilości światła w sali. Warto o tym pomyśleć już przy wyborze samego miejsca, gdzie wesele zamierzamy zorganizować. Można poprosić firmę odpowiedzialną za światła na wesele, aby wydelegowała jednego pracownika z nami do obejrzenia wcześniej upatrzonych miejsc lub zapytać o ich propozycje. Warto pytać o sugestię specjalistów, z którymi współpracujemy, gdyż mają dużo większą wiedzę w danym temacie niż my.


 


Powrót

Dodaj komentarz

Powiązane porady ślubne