Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Rozmaitości / Designerska mapa Europy na ścianę dla wszystkich miłośników podróżowania

Designerska mapa Europy na ścianę dla wszystkich miłośników podróżowania

mapa podróży

Praktycznie wszyscy kochamy podróże. Zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc pozwala bowiem znacznie poszerzyć swoje horyzonty, poznać inne kultury oraz docenić zupełnie nowe smaki. Aby świetnie bawić się podczas podróży wcale nie musimy jednak ruszać daleko, gdyż samo poznawanie nowych zakątków świata warto rozpocząć od Europy.

 

W planowaniu nowych podróży oraz zachowaniu po nich wspaniałych wspomnień pomoże praktyczna mapa Europy na ścianę. W jaki sposób możemy z niej korzystać?

 

Mapa Europy na ścianę do własnej personalizacji z akcesoriami

 

Mapa Europy na ścianę to praktyczne narzędzie, które można wykorzystać do planowania kolejnych wypraw w nieznane. Idealnie nadaje się na prezent, zarówno dla siebie samego, jak i dla innego miłośnika podróżowania. Mapa została przygotowana tak, aby od razu po jej rozpakowaniu mogła zostać powieszona na ścianie. Jej atrakcyjny, nowoczesny wygląd doskonale wpasuje się w wystrój każdego wnętrza umożliwiając lepsze i bardziej efektywne planowanie kolejnych wypraw w nieznane.

Papierowa mapa umieszczona została na specjalnie przygotowanej tablicy korkowej i wyposażona w estetycznie prezentujące się ramki wykonane z aluminium. Dostępna jest w dużym formacie A1, który pozwala na czytelne oznaczanie na niej wszystkich miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić oraz umieszczanie dodatkowych, ozdobnych elementów.

Mapa Europy na ścianę dostarczana jest w komplecie z efektownymi pinezkami typu beczułka, które umożliwiają przypinanie na nią pocztówek, zdjęć i innych drobnych pamiątek z podróży oraz oznaczanie kolejnych miejsc, które planujemy odwiedzić w najbliższej przyszłości. Praktycznym dodatkiem, który docenią zwłaszcza osoby, które już zwiedziły część europejskich destynacji, jest także możliwość wydrukowania 20 szt. zdjęć w formacie mini-polaroid. Dodatkowym, przydatnym akcesorium, który otrzymamy wraz z mapą, jest cienkopis żelowy, za pomocą którego czytelnie podpiszemy każdą fotografię.

 

Planuj i wspominaj dzięki spersonalizowanej mapie Europy na ścianę!

 

Praktyczna mapa Europy na ścianę to doskonałe i efektownie wyglądające narzędzie, które umożliwi spełnienie wszystkich podróżniczych marzeń. Tak, jak według badań naukowych zapisanie swoich celów i dążeń na papierze znacznie przybliża nas do ich realizacji, tak oznaczenie na mapie i zaplanowanie w namacalny sposób swoich podróży da nam znacznie większe szanse na ich odbycie. Mapa Europy na ścianę to doskonałe narzędzie, aby wreszcie zmotywować się do wyjścia z domu i poznać nowe, atrakcyjne miejsca, których zdecydowanie nie brakuje na Starym Kontynencie!

Oprócz planowania przyszłych podróży, designerska mapa Europy na ścianę to także fantastyczna pamiątka, dzięki której wspomnienia z już odbytych podróży na nowo ożyją w naszej pamięci. Umożliwią to zdjęcia, które wykonaliśmy w innych krajach oraz drobne pamiątki, które wraz z fotografiami także możemy przypiąć na mapie za pomocą dołączonych do niej kolorowych pinezek.

 

Partnerem artykułu jest PicArta oferująca: mapa Europy na ścianę - więcej na PicArta.pl.


 


Powrót

Dodaj komentarz

Powiązane porady ślubne