Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Narzeczeństwo / Zaproszenia ślubne z humorem

Zaproszenia ślubne z humorem

zabawne zaproszenie na ślub

Ślub wcale nie musi być poważną, elegancką uroczystością, na której wszyscy goście mają być „dopięci na ostatni guzik”. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zaślubiny na wesoło, które wyróżniają się niesztampowością i na długo zapadają w pamięć. Pełen śmiechu i radości ślub to idealne rozwiązanie dla bezpretensjonalnej pary, która lubi żartować i cieszyć się życiem. Zaproszenia na taką uroczystość powinny wskazywać, jaki będzie jej charakter. Jak wybrać zaproszenia z humorem?

 

Humorystyczne grafiki

 

Zaślubiny na wesoło to modny obecnie trend, dlatego znalezienie takich zaproszeń z humorystycznymi grafikami: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/z-humorem/ nie jest trudne. Warto pamiętać, aby oddawały one pomysłowość i kreatywność przyszłych małżonków. Muszą też pasować do swobodnego charakteru wesela, dlatego dobrym pomysłem jest wybór motywu przewodniego. Może nim być np. jakiś okres historyczny, hobby Młodej Pary, ulubiony film czy wybrany styl. Zaproszenia można wówczas idealnie dopasować do rodzaju przyjęcia, dzięki czemu goście będą wiedzieć, że czeka ich niesztampowa i oryginalna uroczystość.

 

Co może znaleźć się na takim zaproszeniu? Dosłownie wszystko, ponieważ możliwe jest wydrukowanie każdej grafiki czy zdjęcia. Na zaproszeniu można umieścić, np. zabawny obrazek czy humorystyczne zdjęcie Młodej Pary. Ważne jest to, aby pokazać, że gości czeka naprawdę rewelacyjna i nietuzinkowa zabawa.

 

humorystyczne zaproszenie ślubne

 

Tekst zaproszenia humorystycznego

 

Zabawna grafika czy zdjęcie to nie wszystko, ponieważ równie istotny jest odpowiedni dobór tekstu zaproszenia. Oczywiście podstawą jest umieszczenie informacji o tym kto, gdzie i kiedy bierze ślub. Oprócz tego warto dodać jakiś wesoły wierszyk, aforyzm czy cytat, który wywoła uśmiech u czytających je gości. Takie zaproszenie to zapowiedź świetnej zabawy i nietypowego charakteru uroczystości.

 

W zaproszeniu warto też umieścić wiadomość o tym, gdzie odbędzie się przyjęcie weselne, prośbę o potwierdzenie przybycia czy preferowane prezenty. Informacje te mogą znaleźć się również na winietce lub wkładce do zaproszenia, dopasowanej do stylu zaproszenia.

 


 


Powrót

Dodaj komentarz

Powiązane porady ślubne