Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Narzeczeństwo / Prezent na ślub - jak wybrać nietuzinkowy prezent na tę specjalną okazję?

Prezent na ślub - jak wybrać nietuzinkowy prezent na tę specjalną okazję?

ślub

By wybrać nietuzinkowy prezent ślubny należy przemyśleć co mogłoby spodobać się młodej parze. Ważne jest by do selekcji potencjalnych pomysłów dobrać odpowiednie kryteria. Zobacz jak to zrobić, by wybrać idealny prezent na tę specjalną okazję.

 

 

Czy sugerować się ceną wybierając prezent ślubny?

 

Cena to stale kwestia sporna przy wybieraniu pomysłu na prezent, zwłaszcza jeśli chodzi tu o podarunki z okazji ślubu. To wyjątkowe wydarzenie, które powinno się uczcić czymś nietuzinkowym. Jak to zatem jest z ceną? Tani prezent nie oznacza mniejszej satysfakcji dla obdarowanych. Wybierz prezent adekwatny do swoich możliwości finansowych. Ciekawym pomysłem na prezenty ślubnebony podarunkowe. Spędzone wspólnie chwile są nie do ocenienia, dlatego to zdecydowanie najbezpieczniejszy wybór.

 

Zastanów się co lubi para młoda

 

Zwróć uwagę na to co lubi para młoda. Postaraj się wyciągnąć jak najwięcej informacji o tym jak spędzają czas wolny. Dużo powiedzą Ci o nich również czytane książki, oglądane filmy. Przykładowo jeśli trafisz na fanów fantastyki warto przemyśleć takie prezenty jak bon na sesję z wirtualną rzeczywistością, za to fanom kryminałów z pewnością spodoba się wejście do escape roomu. Być może chwalili się, że uczęszczają przed weselem na lekcje tańca i sprawia im to wiele przyjemności? Pozwól im przeżywać to dłużej! Zamiast kwiatów i wina podaruj im bon na naukę salsy. Ciekawym pomysłem są także degustacje. Zawsze można u nich dobrze zjeść i wypić? Pozwól im na doznania smakowe jakich jeszcze nie zaznali, tym samym odwdzięczając się za wielokrotne pyszne potrawy n Waszych spotkaniach. A może para młoda to sentymentaliści? W mieszkaniu wisi mnóstwo zdjęć i pamiątek ze wspólnych wyjazdów? Podaruj im sesje zdjęciową, niech profesjonalne zdjęcia urozmaicą tę kolekcję.

 

Spełnij marzenia pary młodej

 

Para młoda to Twoi najlepsi przyjaciele, a może najbliższa rodzina? Znasz ich marzenia i słabości? Wykorzystaj to! Często spełnianie najskrytszych pragnień, choć nie jest trudne w realizacji odkłada się na później. Zastanów się czy para młoda ma jakieś wspólne pomysły. Może chcieliby spróbować sportów ekstremalnych? Wspominali kiedyś o skoku na bungee czy skoku ze spadochronem? Przemyśl co mogło spodobać się im obojgu. Ważne jest, żeby prezent nie był spełnieniem marzeń tylko jednego z nich. Sporty ekstremalne to skrajny pomysł. Często marzą się nam najbardziej banalne chwile, jak moment całkowitego relaksu. Wtedy można podarować nowożeńcom bon na masaż lub na romantyczny weekend w spa. Propozycji jest wiele, trzeba jednak rozeznać się w czym lubują obdarowani.

 

Nowożeńcom podaruj wspólny wyjazd

 

Mając do dyspozycji większa sumę pieniędzy lub mając możliwość złożenie się z kimś na prezent warto także przemyśleć podarowanie nowożeńcom wspólnego wyjazdu. Kupując bo na weekendowy wypad za miasto nie trzeba dopierać odpowiedniej daty, to leży po stronie obdarowanych. Wybór miejsca nie powinien stwarzać już problemu. Wystarczy po wyborze poprzednich wakacji zobaczyć w czym para gustuje. Może uda się zorganizować wyjazd do miejsca gdzie się poznali? A może zawsze marzyli o wyjeździe n Mazury i nauce kierowania jachtem? Wszystko jest do spełnienia.

 

Prezent na ślub to nie lada wyzwanie. Trudno trafić w pomysł, którego nikt inny z gości nie zrealizuje. To właśnie dlatego najlepszym podarunkiem są chwile. Nie możne ich ocenić, z pewnością się nie powtórzą i nie zginą w szufladzie z niepotrzebnymi drobiazgami.

 


 


Powrót

Dodaj komentarz

Powiązane porady ślubne