Dzisiaj jest 13 grudnia 2019, 09:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 29 maja 2014, 15:09 

Ja jeszcze nie mam dzieci ale już boję się jak sobie poradzę z ich wychowaniem. Bezpieczeństwo dzieci dla mnie jest najważniejsze:( Boję się czy będę w stanie zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i czy będę w stanie utrzymać potomstwo:(

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 14 lipca 2014, 12:31 

Wiadomo, ze jak dziecko starsze to bedzie ciezko upilnowac, ale trzeba zaczac od malego, wspolnie spedzac czas, czytac ksiazki no i od malego postawic na zabawki edukacyjne, Malec nie musi miec ich duzo, musi sie nimu umiec zajac i szybko nie nudzic.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 sierpnia 2014, 10:00 

popieram, rowniez czesto robie zakupy w http://www.arti.pl/, bo uwazam ich produkty za bardzo ciekawe i co najwazniejsze wlasnie bezpieczne dla najmlodszych, polecam z calego serca :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 września 2014, 20:22 

Ja zawsze jak kupuję coś na prezent to sprawdzam czy zabawki mają atesty.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 maja 2015, 14:18 

Spokojnie, wszystkiego sie mozna nauczyc:) Tez sie balam, ale poradzilam sobie rewelacynie. Wazne aby sie dobrze przygotowac i psychicznie i finansowo. Dziecko to mala skarbonka;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 października 2015, 12:49 

No fakt. Dziecko kosztuje i to niemało. Wszystko musi być dobrze dobrane i zrobione. Warto wszystko dobrze urządzić. do pokoju dziecięcego sprawdzają się takie lampy designerskie: http://www.homegardenart.pl/pl/c/Lampy-designerskie/144 Są wykonane z tworzywa sztucznego i nie ma ryzyka że się rozbija a dziecko się skaleczy.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 15 października 2015, 12:14 

MoniaGiz pisze:
Ja jeszcze nie mam dzieci ale już boję się jak sobie poradzę z ich wychowaniem. Bezpieczeństwo dzieci dla mnie jest najważniejsze:( Boję się czy będę w stanie zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i czy będę w stanie utrzymać potomstwo:(
I nie ma co się na zapas marwić :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 29 listopada 2015, 19:18 

Właśnie nie ma się co na zapas martwić, dzieci mają to do siebie, że są nieobliczalne, bawią się czy to na placu zabaw, czy sali zabaw w zimie, gdzie jest pełno szalonych atrakcji http://www.incaplay.pl/ , ale i profesjonalna obsługa. Niestety choćbyśmy nie wiem co robili, nikt nie jest w stanie zapewnoć 100% bezpieczeństwa ani nam ani dzieciom...

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 stycznia 2016, 13:15 

Zgadzam się z Melka8, ale na pewno możemy eliminować pewne niebezpieczeństwo. Na przykład na zabawę wybierając tylko certyfikowane place zabaw w tym stylu http://spil.pl/ dzięki temu mamy większą pewność, że rzeczywiście są bezpieczne i zrobiliśmy wszystko, aby tak było

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 04 lutego 2016, 22:20 

Też mam często takie myśli. Dzieci mojej siostry maja pasożyty i siostra mnie poprosiła, żebym kupiła jej leki przeciwpasożytnicze. Wtedy zaczęłam się zastanawiać, czy bym sobie poradziła w takiej sytuacji...

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]