Dzisiaj jest 19 października 2019, 14:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: bezpieczeństwo
PostZamieszczono: 08 stycznia 2019, 15:31 

hej,
u nas wokół domu często było widać jedno faceta, bałem się, że to może złodziej, który obserwuje nasz dom. Postanowiłem poprosić o pomoc detektywa, który szybko dowiedział, się kim jest facet i moje obawy praktycznie się potwierdziły. Dzięki pomocy policji udało mi się go nastraszyć

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 28 stycznia 2019, 14:37 

Myślę, że akurat bezpieczeństwo jest sprawą kluczową i nie powinno być tutaj żadnego miejsca do dyskusji. Jeśli nie zapewnicie odpowiednich warunków do pracy, to może się to skończyć naprawdę źle. Zajrzyjcie do http://odz.com.pl/ i sami się przekonajcie jakie daje to efekty.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 30 stycznia 2019, 01:28 

Mi się wydawało, że od jakiegoś czasu ktoś mnie śledzi. Wynajęłam detektyw Skrzypek i na szczęście okazało się, że się myliłam :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 29 lipca 2019, 15:35 

Według mnie bardzo dobrze, że skorzystałeś wtedy z usług detektywa. Moim zdaniem warto. Sama miałam okazję korzystać z takich usług w Warszawie, pomogli mi wtedy detektywi z firmy detektyw24.net/kontakt-warszawa. Dzięki nim sprawa, która pewni toczyłaby się miesiącami, zakończyła się o wiele szybciej ;)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]