Dzisiaj jest 25 sierpnia 2019, 14:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 28 września 2017, 21:15 

W różnych miejscach kupuję kosmetyki, moje i dla męża. Moje niedawne odkrycie, czyli kosmetyki konopne, kupuję jak na razie w jednym sklepie https://konopnecentrum.pl/mleczka-i-balsamy-z-konopiami ale to dlatego, że po prostu nie znalazłam ich gdzie indziej. Ten sklep już mam przetestowany, kosmetyki na bazie olejku arganowego kupuję już w kilku miejscach na allegro.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 października 2017, 02:14 

Ja ogólnie kupuję kosmetyki po niższej cenie bo zamawiam je z pewnego źródła. Ta hurtownia kosmetyczna w której się zaopatruje ma praktycznie wszystko co potrzebuję - kosmetyki firmy cnd, farmona czy bielenda... dostawy są bardzo szybkie no i mogę w zaciszu domowym cieszyć się dobrymi kosmetykami :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 października 2017, 11:03 

Ja najczęściej kupuję w sklepach gdzie znajdę akurat te kosmetyki które najbardziej mnie interesują. Ostatnio bardzo polubiłam markę kosmetyków pierre rene i sprawdzam sobie ich asortyment dokupując kolejne kosmetyki. Mam juz dwa pudry, podkład, roże, bronzer, tusze do rzęs. A teraz zastanawiam się jeszcze nad jakims odcieniem pomadki.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 października 2017, 08:07 

Ja już się nauczyłam robić zakupy grupowe :D Tzn zbieram zamówienie od koleżanek i razem zamawiamy coś ze sklepu https://www.ekodrogeria.pl . Mogłabym sama to robić raz na jakiś czas ale dzięki temu możemy praktycznie co tydzień robić zamówienie na jakąś małą rzecz, a nie kosztuje nas to dużo ponieważ zakupy powyżej 150 zł są tam gratis. Bardzo wygodna rzecz, polecam to miejsce z naturalnymi kosmetykami

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 listopada 2017, 17:12 

Z kosmetykami kupowanymi przez neta trzeba uważać. Kiedyś skusiłam się na promocję i kupiłam podkład, miał dobrą datę ważności i był nieotwierany, ale chyba trzymali go gdzieś na słońcu, bo był cały zwarzony :evil: Od tego czasu zawsze dobrze sprawdzam sklep i szukam komentarzy. Chcę kupić perfumy ze sklepu opisanego w tym artykule Ktoś o nim słyszał? Perfumy są dobrej jakości?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 listopada 2017, 17:58 

Nie kupuję w necie kosmetyków, zwłaszcza tych aptecznych. Zamierzam kupić zwykłe kosmetyki.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 20 listopada 2017, 23:46 

Dobrym pomysłem na pewno będzie skorzystanie z oferty http://www.misteromilano.pl/. Mają bardzo korzystne ceny i produkty wysokiej jakości, dzięki czemu otrzymuje się bardzo dobry produkt za dosyć niską cenę.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 listopada 2017, 16:50 

Zależy tez jakie kosmetyki, tylko sprawdzone marki kupuje w internecie, raczej nie eksperymentuję bo boję się o moją cerę i staram sie kupowac tylko naturalne kosmetyki. Własnie przez takie eksperymenty moja siostra bardzo cierpni, ma trądzik na który praktycznie nic nie działa, juz nie wiemy czego mamy próbować. Jakie macie opinie o skinoren ? Czytałam że jest i maść i żel i tak się zastanawiam...

Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2017, 13:06 przez mami, łącznie zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 28 listopada 2017, 00:05 

Ja zawsze kupuję kosmetyki tylko sprawdzonych marek i tam gdzie mam najtaniej. Jeśli chodzi o pielęgnację włosów, to produkty wella najbardziej opłaca zamawiać mi się w https://tagomago.pl/collections/vendors?q=wella . A jeszcze czasami trafię na promocję, to wtedy już w ogóle wychodzi taniutko :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 14 grudnia 2017, 14:14 

Zakupy w sieci to zbawienie jak dla mnie, sporo pracuję i brakuje mi tego czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych, a w wielu przypadkach najzwyczajniej w życiu po prostu mi się nie chce. Klikam, zamawiam i przychodzi paczka do domu, rewolucja w robieniu zakupów. Słyszałam ostatnio o czymś takim jak kwas migdałowy, który ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, muszę wypróbować kilka kosmetyków na jego bazie. Znam kilka osób, które próbowały zabiegów na jego bazie i są zachwycone z efektów.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]