Dzisiaj jest 07 grudnia 2019, 04:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 16 czerwca 2019, 00:11 

W Polsce mnóstwo jest pięknych miejsc do odwiedzenia w wakacje. Warto na przykład pojechać sobie w nasze piękne góry. W Białce Tatrzańskiej znajdziecie spokój oraz przepiękne widoki. Do tego są również atrakcje dla dzieci w Termie Bania - https://www.termabania.pl/. Większość dzieci uwielbia zjeżdżać na zjeżdżalniach wodnych więc dzieciaki będą zachwycone tym pomysłem i cała rozrywka zrekompensuje im męczące wycieczki górskie :D

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 lipca 2019, 09:22 

ja polecam wakacje na wsi u dziadków lub w gospodarstwie agroturystycznym - moje dzieci były zachwycone! najmłodszy Kacper stał się ekspertem od napraw maszyn, razem z właścicielem zamawiali części na https://www.twojazagroda.pl/pl/c/Ursus/56 i wspólnie naprawiali ciągniki :D polecam każdemu takie wakacje to doskonała zabawa i edukacja

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 21 lipca 2019, 21:50 

my na wakacjach zahaczyliśmy o http://palacmortegi.pl/pl piękny pałac! Byliśmy tylko na weekend i troszkę żałuję, że tak krótko :-) Ale co zrobić, z dzieciakami tak jest. Sam obiekt cudowny i magiczny. Z piękną historią sięgającą 15 wieku, sporo o tym pisze na ich stronie - zachęcam do przeczytania bo historia tego miejsca jest naprawdę niezwykła. Na pewno jeszcze tam wrócimy w kolejne lato.

Ostatnio zmieniony 13 września 2019, 11:19 przez kotek70, łącznie zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 lipca 2019, 16:36 

Opcji na takie wakacje jest bardzo dużo. Jednak jeżeli chodzi o oferty wakacyjne to teraz przebieramy w ofertach na Bali, Wyspy Kanaryjskie, do Australii, Afryki i wiele innych egzotycznych kierunków. Nawet cenowo to nie wychodzi wcale tak bardzo strasznie;) W takich wycieczkach, jeżeli oczywiście na własną rękę je organizujecie, najważniejszą rzeczą będą tanie loty. Tu trzeba polować na okazje, wiedzieć gdzie szukać biletów samolotowych, a także w jakich dniach, godzinach przeglądać oferty. Wiadomo, że najkorzystniej będzie rezerwować je z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 października 2019, 22:15 

Ja w tym roku postawiłem na Polskę a dokładnie na Kraków i tamtejszy hotel Grand Ascot który jest niemal w samym centrum. Jak szaleć to szaleć. Jest to hotel butikowy który mieści się w odremontowanej kamienicy- tu na stronie możecie obejrzeć grandascot.pl. Nie tylko gwarantują świetną obsługę ale także pomogą załatwić bilety do miejsc wartych obejrzenia. Myślę, że Kraków jest wyjątkowym miejscem i ma naprawdę sporo do zaoferowania więc warto spędzić tam dłuższą chwilę.

Ostatnio zmieniony 23 października 2019, 08:56 przez Jonteks, łącznie zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 17 października 2019, 11:20 

Mi się ostatnio bardzo spodobały spływy Krutynią. Miejsce kameralne, pozwalające się zrelaksować i poobcować z naturą.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 22 października 2019, 17:27 

Polska nie daje aż tak dużo możliwości jak wycieczki za graniczne. Nie żebym miała coś przeciwko takiemu podróżowaniu, jednak zdecydowanie wole wybrać się w jakieś dalsze kierunki jeżeli chodzi o wakacje. Myślę, że warto przynajmniej dać szanse i zobaczyć jak wyglądają cenowo wycieczki poza granicę naszego kraju. Na portalu https://pl.lucky2go.com/ sprawdzicie ceny za połączenia lotnicze. Ta wyszukiwarka lotów znajdzie najkorzystniejszą cenę na dostanie się do waszego docelowego punktu wakacyjnego w ramach jednej rezerwacji. W przypadku zmian, odwołania lotów szukają alternatywnych połączeń.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 31 października 2019, 16:29 

A może by wynająć przyczepę campingową i pojeździć sobie trochę po Polsce? Sama o tym myślałam i mam w planach na przyszły rok. Bardzo dobrą ofertę ma wypożyczalnia przyczep kempingowych Autocampingi: https://autocampingi.pl/. Warto się z nią zapoznać.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 31 października 2019, 21:10 

Zdecydowanie mazury. Nie tylko by pozwiedzac, ale też po to by pożeglowac. Mają tam super czartery. Szczególnie udany moim zdaniem jest https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury . Najbardziej w żeglowaniu lubię ten relaks.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 15 listopada 2019, 19:08 

Teraz coraz bardziej stają się popularne mazury, sporo osób wybiera ten kierunek wakacyjny. Może też postawicie na ten przepiękny region? Ja to jestem miłośniczką polskich gór, zarówno latem jak i zimą decyduje się na spędzanie tam czasu. Wybieram jednak mniej tłoczne miejscowości, jak jest pogoda latem i dobre warunki zimą na narty to trudno znaleźć miejsca gdzie jest mniej turystów. Jeżeli chodzi o zagraniczne wakacje to marzy mi się wycieczka do Singapuru. Całkiem niedrogo można znaleźć bilety, jeżeli oczywiście wie jak się powinno ich szukać i kiedy to robić.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]