Forum e-narzeczeni.pl - serwis dla narzeczonych, sam zaplanuj ślub i wesele
https://e-narzeczeni.pl:443/forum/

własna firma i reklama
https://e-narzeczeni.pl:443/forum/viewtopic.php?f=72&t=7001
Strona 1 z 5

Autor:  mami [ 03 lipca 2019, 14:51 ]
Tytuł:  własna firma i reklama

Każda forma reklamy jeśli będzie skuteczna to będzie dobra.Na początek niech to są ulotki i wizytówki a później w miarę rozwoju firmy się zobaczy.Bardzo dobrą ofertę ma ta drukarnia internetowa - https://www.diamond-druk.pl/ ,która oferuje niezłe rabaty, szybką realizację zamówienia i darmową dostawę. Jestem naprawde zadowolona z ich usług.

Autor:  kotek70 [ 04 lipca 2019, 15:27 ]
Tytuł:  Re: własna firma i reklama

Jak chodzi o reklamę własnej firmy to najlepiej zaufać takiej agencji https://quality-factor.pl/ i zdać się na nich. Zaczną pewnie od porządnej strony a potem pozycjonowanie i inne techniki internetowe. Dzięki nim zaistniejesz w sieci jako firma i będziesz bardzie rozpoznawalny. Na pewno lepsze to niż ulotki czy bannery.

Autor:  Strelka [ 08 lipca 2019, 19:33 ]
Tytuł:  Re: własna firma i reklama

Tu trzeba koniecznie postawić na jakieś działania reklamowe. Bez tego ciężko będzie wam znaleźć klientów tak myślę... Całkiem fajnie powinno sprawdzić się pozycjonowanie stron. Jeżeli interesuje was SEO to zainteresujcie się https://sfeo.agency/oferta/pozycjonowanie-stron-cennik/ pozycjonowanie stron cennik jak to wygląda w praktyce i cenowo.

Autor:  Mermagda0 [ 10 lipca 2019, 22:17 ]
Tytuł:  Re: własna firma i reklama

Tu warto rzeczywiście skupić się na działaniach w internecie, jednak także nie zapominać o innych formach reklamy. Tu bardzo dobrze sprawdzą się także propozycje reklam stacjonarnych. Zainteresujcie sie może udziałem w targach branżowych. Na stronie https://papilioagency.com znajdziecie hostessy idealne do takich zadań właśnie.

Autor:  karolajn [ 15 lipca 2019, 08:41 ]
Tytuł:  Re: własna firma i reklama

Moim zdaniem najlepszy sposób tradycyjnej reklamy to długopisy reklamowe. Sama na początku nie wierzyłam, ale to naprawdę działa. Klienci, którzy otrzymali taki gadżet wracają do nas bardzo często. Dlatego moim zdaniem warto inwestować w tego typu reklamę. Trzeba tylko odpowiednio dobrać znakowanie długopisów i ołówków reklamowych, ale o tym możesz sporo przeczytać w sieci, np. tutaj: https://dlugopisyreklamowe.pl/poradnik/znakowanie/. :)

Autor:  majak87 [ 15 lipca 2019, 18:52 ]
Tytuł:  Re: własna firma i reklama

Zastanawiam się w jaki sposób warto rozpromować biznes. Co sądzicie o zgłoszeniu się do firm,które pomagają w pojawieniu się na amazonie? Myślałem o czymś takim https://www.nethansa.com/ Co sądzicie?

Autor:  EmmiliaF [ 15 lipca 2019, 20:44 ]
Tytuł:  Re: własna firma i reklama

Każda firma oczywiście potrzebuje dobrej reklamy. Szczególnie jeżeli chodzi o własny sklep internetowy to powinniście się tym zainteresować. Myśleliście może o tego typu firmie? Zobaczcie sobie tu propozycje od https://www.codarius.com W tym miejscu stworzą dla was profesjonalny sklep internetowy.

Autor:  Komenka [ 22 lipca 2019, 14:40 ]
Tytuł:  Re: własna firma i reklama

Warto również pomyśleć nad dodatkowymi usługami, które mogłyby pomóc rozwinąć się Twojej firmie. Weź pod uwagę http://perfectmeridian.pl/konfekcjonowanie-2/ , pakowanie i wysyłka to ich specjalność. Pomyśl w jaki sposób mogłoby Cię to odciążyć, ja zdecydowanie bym na to postawiła :)

Autor:  Roman77 [ 27 lipca 2019, 14:50 ]
Tytuł:  Re: własna firma i reklama

Jest wiele elementów, na które powinniście zwrócić uwagę. Na pewno jednym z nich jest satysfakcja Waszych klientów. To zawsze najlepsza forma reklamy. W https://firmaprzyjaznaklientowi.pl/klie ... nsumentow/ jesteście w stanie przeprowadzić badanie zadowolenia konsumenta z Waszej firmy. Powinniście wziąć to pod uwagę.

Autor:  monikabert90 [ 01 sierpnia 2019, 18:01 ]
Tytuł:  Re: własna firma i reklama

A jak dbacie o ochronę danych osobowych w Waszych firmach? Czy przeprowadziliście już specjalny audyt zgodności z RODO, o którym mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-firm/audyt-zgodnosci-z-rodo/? Jeśli nie, to zachęcam Was do tego, bo dzięki temu będziecie wiedzieli, czy dane osobowe w Waszych firmach są dobrze chronione ;)

Strona 1 z 5 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/