Dzisiaj jest 18 września 2019, 00:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: choroby
PostZamieszczono: 28 lutego 2019, 11:21 

Chodzicie zawsze do lekarza czy domowe sposoby?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: choroby
PostZamieszczono: 28 lutego 2019, 14:54 

Wszystko zależy od choroby jaka nas dotyka. W zwykłych przeziębieniach najpierw sposoby domowe a potem ewentualnie lekarz jak nie działają. Ale na przykład mononukleoza i jej sposoby leczenia są już bardziej skomplikowane i tu bym nie działała na własną rękę. Także wszystko zależy od choroby.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 10 maja 2019, 12:49 

Mi chyba nigdy w życiu nie wpadło do głowy by leczyć cokolwiek na własną ręke. Długi czas mnie bolał bark (kiedyś miałem złamany obojczyk), wszyscy mi mówili, ze to pewnie na zmianę pogody, bym przykładał sobie liście kapusty. Totalna BZDURA. Muszę wybrać się do ortopedy, bo wydaje mi się, ze kość mi pękła po ostatnim dźwiganiu gabarytów w pracy, znalazłem fajny ranking https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci ... /warszawa/ . Trzymajcie kciuki by to nie było nic poważnego i zawsze jeżeli macie jakieś wątpliwości co do stanu zdrowia to udajcie się do specjalisty!

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 17 maja 2019, 16:23 

Na szczęście ja nie muszę chodzić do lekarza, ale ma m ciocię chorą na nowotwór. Dosłownie chudnie w oczach i już sama nie wiem jak jej pomóc. Znajoma powiedziała mi, że jest coś takiego jak https://kcalmar.com/dietetyk/blog/2017/ ... ioterapii/ dieta podczas chemioterapii. Zastanawiam się, czy to by cioci nie pomogło. Chyba umówię ją, na wizytę do dietetyka, bo to ostatnia deska ratunku.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 21 sierpnia 2019, 21:40 

A wiecie może, gdzie operacje kręgosłupa w Warszawie można zrobić najszybciej? Zależy mi także na tym, by było to zrobione dobrze. Podobno w Ortopedice się w tym specjalizują. Potwierdzi to ktoś?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 26 sierpnia 2019, 10:56 

Choroby nigdy nie są przyjemnym przeżyciem zarówno dla chorego, jak i jego rodziny. Jednak najbardziej żal mi tych maluszków z Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ , które zamiast poznawać świat i wszystko co go otacza muszą już stawić czoła chorobie. Ale mają wsparcie nie tylko w swojej rodzinie, ale też fundacji, która robi wszystko co w ich mocy, by choć trochę im ulżyć i pomóc w leczeniu. Z taką pomocą leczenie z pewnością będzie szybsze i bardziej efektywne.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 września 2019, 10:38 

hello,
jakiś czas temu rzuciłem palenie, przez długi czas mnie kusiło, aby zapalić, ale pomyślałem, że znajde sobie jakieś ciekawe zajęcie które mi pozwoli przestać myśleć o nałogach... zapisałem się na crossfit i trenowałem długi czas - zadziałało! przy okazji dla osób czujących się bez energii lub przetrenowanych i zmęczonych polecam zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed Wpływają korzystnie na cały organizm! dodały mi siły i dzięki nim nie pale i każdego dnia ćwiczę

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]