Dzisiaj jest 08 kwietnia 2020, 20:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 30 października 2017, 13:32 

Wyjątkowe wspomnienia zasługują na wyjątkową oprawę.
Z wielką przyjemnością przedstawiamy jedyną w swoim rodzaju "Baśń Weselną" .Jest to książka pisana specjalnie dla Was i o Was. Jest to wyjątkowy projekt, którego celem jest umożliwienie każdemu z Was stanie się bohaterem swojej książki. Nasza oferta skierowana jest w szczególności dla osób, które zamierzają wstąpić w związek małżeński. Oferujemy usługi osobistego kronikarza, który pięknie udokumentuje Wasze życie i opisze je w książce. W wyjątkowy sposób i na Wasze życzenie kronikarz opisze romantyczną historię Waszej znajomości, przygotowania do ślubu, ceremonię ślubną oraz samo wesele. A całość zostanie wydana w pięknej książce, która może być wspaniałą pamiątką dla Was oraz wspaniałym prezentem dla waszych przyjaciół wraz z osobistą dedykacją i podziękowaniem za szczerą przyjaźń.
Na naszej stronie można zapoznać się z jedną z wielu historii, jakie przygotowaliśmy dla Was. www.wydawnictwo-szept.com

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 października 2018, 12:00 

Zamawiałam internetowo albumy ze zdjęciami nie tylko ze ślubu, ale praktycznie co pół roku wywołuje jakieś fajne zdjęcia, pamiątki czy wyjazdy.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 10 grudnia 2018, 18:05 

Zgadzam się,że zdjęcia z naszego ślubu zasługują na odpowiednią oprawę. Można w tym celu zakupić sobie kilka ramek,antyram w różnym rozmiarze, w sklepie https://aluramy.pl/na-wymiar
Dzięki nim stworzymy we własnym domu miejsce wyjątkowe,urocze,pełne wspomnień z tego ważnego dla każdej z nas dnia.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 stycznia 2019, 17:08 

ramki można też zrobić samemu. Istnieje wiele prostych metod na rękodzieło, które potem świetnie wygląda w domu :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 25 marca 2019, 13:42 
Awatar użytkownika

Brzmi dobrze, ale chyba jednak jestem już z tego pokolenia, gdzie bardziej przemawiają do mnie zdjęcia, niż tekst. To, co mamy już spisane raczej wolimy trzymać zawsze przy sobie, a zdjęcia to i rodzinie można pokazać i znajomym, myślę, że nie jest to aż tak intymne, jak spisanie własnych myśli i wspomnień. Kronikarz - świetna sprawa, może coś takiego podrzucę swoim rodzicom?
Dla mnie mimo wszystko główną rolę grają zdjęcia, np. to studio fotografii https://www.glamour-studio.pl/fotografia/ tworzy tak niesamowite zdjęcia plenerowe, że wydawać by się mogło, że sesja sama w sobie opowiada już jakąś historię - dla mnie strzał w dziesiątkę.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 14 stycznia 2020, 13:33 
Awatar użytkownika

Różnego rodzaju ramki, oprawki itd można znaleźć na stronie https://www.fotosklep55.pl/. Polecam bo wybór jest szeroki, a ceny bardzo atrakcyjne.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]