Dzisiaj jest 19 października 2019, 20:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 16 października 2015, 16:25 

Co sadzicie o rozdawaniu zdjec ze slubu gosciom ktorzy na nim byli? Zastanawiam sie, dlatego, ze coraz wiecej osob sie tego domaga, a tak na prawde to ma byc przeciez dla nas, mlodej pary, prawda? Obawiam sie, dlatego ze mam wrazenie, ze moja rodzina nie zrozumie potrzeby braku sztampy, kiczowatych greckich kolumienek z gipsu i ochydnego dekatyzowanego tla. Chce, zeby zdjecia ze slubu byly po prostu piekne, artystyczne, nie uwieczniajace, kto na nim byl, i gdzie kazdy stoi na bacznosc, tylko prawdziwe emocje. To jak, pojsc na kompromis, troche takich troche takich, zrobic po swojemu, czy kompletnie zrezygnowac, dla zdrowia tesciowej i ciotki z wujkiem? :oops:

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 23 listopada 2015, 21:33 

Fajny pomysł, chodź na pewno trudny logistycznie do zorganizowania i nie tani ( w zależności od liczby gości) Natomiast warto sobie dodatkowo zamówić jakiś elegancki fotoalbum np. taki szablon - Obrazek

Znajdziecie go na stronie Happy Albums, polecam zajrzeć :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 listopada 2015, 10:31 

mi się bardzo podobają zdjęcia z lotu ptaka z wykorzystaniem takich sprzętów: http://e-candy.pl/24173-drony-profesjonalne Z tego co widzę to coraz więcej fotografów inwestuje w drony profesjonalne. za ich pomocą zdjęcia wychodzą naprawdę spoko;) Robią duże wrażenie;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 22 grudnia 2015, 10:32 

Najlepsze zdjęcia zawsze są te kreatywne. ;) Nie to co wszyscy, tylko warto samemu na coś wpaść, bo fotografowie to zawsze to samo, oklepane i potem wszyscy mają takie same zdjęcia. Może są w mieście jakieś atrakcyjne miejsca, bądź też coś związanego z waszymi zainteresowaniami.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 lutego 2016, 15:48 

To może, żeby goście byli zadowoleni, niech sami mogą sobie zrobić zdjęcia. Wystarczy Fotobudka a wesele masz od razu rozkręcone :) http://crazybox.com.pl/ każdy może wziąć sobie zdjęcie na pamiątkę, a drugą wersję wkleić wam do albumu. Z doświadczenia wiem, że to super zabawa. U mnie na pewno będzie ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 lutego 2016, 16:52 

Powiem Wam szczerze, że ja również jestem za tymi zdjęciami z dronów, ponieważ one są zupełnie inne i robią niesamowite wrażenie. Na ślubie mojej przyjaciółki, takie zdjęcia robiła ta firma z trójmiasta http://www.projekt-dron.pl/ i naprawdę jest to świetne rozwiązanie. Wydaje mi się, że nie długo już w ogóle wejdzie to w modę. Nie są to aż tak drogie rzeczy jakby się na sam początek wydawało, a więc chyba sama skorzystam z usług takiej firmy.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 15 lutego 2016, 13:05 

Ja jednak w tej kwestii byłabym trochę egoistyczna i patrzyła na siebie bo to faktycznie sa zdjęcia dla Ciebie i Twój dzień ale myślę, że niepotrzebnie się z drugiej strony stresujesz bo jak weźmiesz dobrego fotografa to zdjęcia napewno przypadna do gustu i Tobie i Twojej rodzinie zobacz sobie zdjęcia Pana Grzegorza z fotozy ja byłam zadowolona a wszyscy którzy oglądali też im się podobały bo dobre zdjęcia się same obronią :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 marca 2016, 14:51 

Ja polecam taką firmę jak marszalStudio. Co prawda ich specjalizacja to robienie zdjęć produktowych, ale ślubne zdjęcia także wykonują i to bardzo ładne.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 marca 2016, 12:15 

Dokładnie tak, na fotografie nie warto oszczędzać bo pomaga nam utrwalić najpiękniejsze wydarzenie w naszym życiu. Sama stoję teraz przed tym trudnym wyborem, chociaż chyba zdecyduje się na tego samego fotografa co moja siostra czyli: http://grzegorzwrzosek.pl/ przyznajcie że ma niezwykle bogate i estetyczne portfolio.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 20 kwietnia 2016, 16:57 

Zdjęcia z wesela wcale nie muszą być sztuczne. Dobry fotograf uwieczni emocje pary młodej i gości.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]