Dzisiaj jest 05 grudnia 2020, 13:29

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 24 kwietnia 2016, 16:05 

Waszym zdaniem lepiej kupić samochód nowy, czy używany? Lepszy nowy z niższej półki, czy używany z wyższej?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 26 kwietnia 2016, 11:14 

Ja wolę kupić nowy i mieć pewność, że się nie rozsypie po kilku miesiącach. Nowe są co prawda dużo droższe, ale przynajmniej nie trzeba do nich non-stop dokładać, jak przy używanych. Kupując nowy radzę kupić taki z poprzedniego rocznika - można zaoszczędzić od kilku do kilkunastu tyś. W W-wie byłam kilka dni temu na wyprzedaży Opli z poprzedniego rocznika http://www.autozoliborz.pl/opel-promocje - jeden bardzo mi się spodobał (Opel Adam), także może się wkrótce zdecyduję.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 27 kwietnia 2016, 10:28 

wiadomo że nowy samochód to nowy samochód, ale nieraz warto rozważyć kupno samochodu używanego wyższej klasy,ale za te same pieniądze

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 31 maja 2016, 09:16 

Samochody używane są okej - ważne jednak, aby nie były jakieś bardzo stare ;) Warto popatrzeć sobie na stronę http://usauto.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo fajnych amerykańskich aut na sprzedaż. Mi osobiście bardzo się one podobają :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 06 czerwca 2016, 00:21 

Lepiej kupić używany samochód. Dlaczego?

Choćby dlatego, że po wyjeździe z salonu, samochód traci prawie połowę na wartości. :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 14 lipca 2016, 14:14 

Mój sobie wymyślił, że w naszym audi postawi na zawieszenie pneumatyczne od http://pneumatic24.pl/ - no cóż, chce niech ma, może to w jakiś sposób polepszy komfort jazdy.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 sierpnia 2016, 16:55 

Najczesciej bywa tak, ze wybor samochodu jest uzalezniony od naszego budzetu. Niektorzy wybieraja samochody nowe biorac je np. w leasing lub na kredyt. Wg mnie nie jest to dobra metoda, zbyt latwo mozna wpasc w dlugi. Jesli mialabym kupowac samochod to wybralabym cos uzywanego od dealera. Szukanie uzywanego samochodu na roznego rodzaju serwisach aukcyjnych to niestety szukanie igly w stogu siana.

Obrazek

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 21 września 2016, 15:09 

Co do konkretnego wyboru samochodu używanego lub nowego, to ja uważam że wybór auta używanego jest opcja lepszą. zdaję sobie sprawę że obie mają plusy i minusy, ale przy jakimś tam budżecie po prostu nie stać mnie na wybór samochodu nowego. Jest to pewne ryzyko, ale można je zminimalizować - np. nie kupując tzw. okazji - bo moim zdaniem takich nie ma po prostu. Natomiast potem już korzystać z samochodu rozsądnie w sensie takim aby dbać o samochód, chociażby na przykład wymieniając terminowo olej silnikowy. Oleje samochodowe jak każdy produkt są lepsze lub gorsze i póki nie zamierzam auta "zarżnąć" preferuję zawsze lepsze oleje samochodowe, takie jak chociażby oleje Motul albo Millers - o dokładniejszej specyfikacji typu olej 5W30 albo 10W40 nie pisze bo nie wiem jakie wy preferujecie. Sporo o tych olejach samochodowym dowiedzieć się i zakupić możecie na stronie sprzedawcy i to zarówno detalicznego jak i hurtowego: http://www.millers-oleje.pl

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 07 października 2016, 11:26 

Wszystko zalezy od posiadanego budzetu. Ja sklanialbym sie do zakupu dobrego uzywanego auta od dealera, nie handlarza.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 października 2016, 12:15 

Nigdy nie kupowałabym używanego samochodu, chyba, że chcesz co chwilę ponosić wielkie koszta napraw. Jeśli nie stać cię na nowy, to proponuję wypożyczanie samochodu. Bardzo wygodne rozwiązanie, także dla celów firmowych: http://vanfleet.pl/oferta/car-sharing-for-business/ .

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]