Dzisiaj jest 25 sierpnia 2019, 07:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 18 stycznia 2018, 13:29 

Nie było tutaj na forum takiego wątku, chyba że coś przeoczyłam :) Jestem ciekawa Waszego zdania na temat zakupów internetowych. Sama kiedyś do tego nie była przekonana, ale na szczęście siostra uświadomiła mi, że w internecie mogę liczyć na częstsze i większe promocje. od tamtej pory regularnie zamawiam przez neta ubrania, perfumy, kosmetyki, zdarzyło mi się nawet zamawiać przez sklep internetowy bakalie w prezencie świątecznym - ebakalland.pl. A jakie jest Wasze zdanie :)?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 28 lutego 2018, 21:16 

Uwielbiam zakupy w sklepach internetowych, to oszczędność czasu i pieniędzy. Często w sklepach w sieci są różnego promocje i wyprzedaże, bynajmniej częściej jak w sklepach w moim miasteczku. Lubię też sklepy specjalistyczne, tak jak sklep kiwikawa z przepyszną kawą i akcesoriami do jej parzenia.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 marca 2018, 22:24 

ja również uwielbiam zakupy przez internet , są o wiele wygodniejsze niż bieganie po sklepach . Aktualnie zastanawiam się nad zakupem odkurzacza marki Hoover Xarion Pro , z technologią multi -cyklonową , jak dla mnie super nikt nie lubi zmieniać worków w odkurzaczu , ja zawsze coś rozsypałam i na nowo trzeba było sprzątać , a tak tylko pojemnik się wyciąga i wyrzuca zawartość.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 17 marca 2018, 10:07 

Dla mnie zakupy online to jeden z najlepszych wynalazków. Nie tylko można w wygodniejszy sposób dokonywać zakupów nie wychodząc z domu, ale także można sporo zaoszczędzić bo ceny są znacznie niższe. Szczególnie widać to na przykładzie kosmetyków lub ubrań. Do tego wybór jest dużo większy niż w sklepach stacjonarnych, gdzie zwykle do wyboru jest tylko kilka różnych modeli i większość jest do siebie podobna.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 marca 2018, 14:15 

Ja uważam ze to śwetna sprawa, mega wygodne i szybkie. Dla siebie kupuje buty w różnych miejscach, ale dla dzieciaków szwagierka poleciła mi sklep butymodne i naprawdę mają tu ogromny wybór butów dla dzieciaków. Zaraz mierze nózkę mojej córci i co dla niej zamówię. Znacie ten sklep?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 07 kwietnia 2018, 16:03 

Ja uważam, że to najlepsza i najbardziej opłacalna forma kupowania czegokolwiek. Nigdzie nie znajdziecie tak korzystnych cen jak właśnie w internecie. Z dostawą też nie ma problemów, na przykładzie kuriera Inpost, wszystko jest jasne i opłacalne. Jeżeli jeszcze nie kupujecie w sieci, to po prostu zacznijcie :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 17 kwietnia 2018, 16:29 

Jest to niesamowita wygoda. Jak człowiek zmęczony wraca po pracy to ostatnią rzeczą na jaką ma ochotę to chodzenie po sklepach w celu kupienia nowych rzeczy. Spożywki co prawda nie zamawiam, ale wszelkie inne rzeczy tak. Ostatnio szukałam butów sportowych i z polecenia trafiłam na sklep Buty Modne https://butymodne.pl/sportowe-damskie-c257903.html. Markowe obuwie, świetnej jakości i w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to świetna opcja dla osób, które cenią sobie swój wolny czas.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 kwietnia 2018, 14:17 

Ja bardzo często kupuję online. I nawet znalazłam nareszcie idealny produkt zdrowotny dla siebie. Ciężko mi było zdecydować się co wybrać i u jakiego producenta, ale najlepszą matę masującą dostrzegłam właśnie na tej stronie http://exitopolska.com/ . Notorycznie mam poczucie zmęczenia i potrzebuję dokładnie takiej maty, aby odzyskać witalność i elastyczność. Sami zerknijcie. To doskonałe urządzenie dla każdego.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 21 kwietnia 2018, 10:48 

E-zakupy to najlepsza forma zakupów. Najlepsza i najtańsza. Ze spokojem wyszukuje sobie towar https://www.czasnabuty.pl/product-pol-19524-CZARNE-SANDALY-NA-PLATFORMIE.html i kupuję w dobrej cenie. Proste. W dodatku robie to z domu, siedząc wygodnie w fotelu, bez biegania i stania w kolejkach.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 23 kwietnia 2018, 12:32 

Również nie stronię od zakupów przez internet! Uważam, że to duża oszczędność czasu i czasami pieniędzy ;) Jak się trafi na dobre okazje, czy przeceny. Cenię szczególnie te sklepy, które dają możliwość płatności https://przelewy24.pl/metody-platnosci/blik. Tak się przyzwyczaiłam do szybkich płatności, że teraz ciężko mi wrócić do normalnych przelewów. Jak mam być szczera, to nawet gotówkę z bankomatu wypłacam dzięki BLIK. Już nie pamiętam, kiedy użyłam swojej karty.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]