Dzisiaj jest 26 października 2020, 00:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 28 grudnia 2017, 16:03 

Hej! Jakie meble macie w lazience? Co sądzicie o drewnie w łazience??

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 29 grudnia 2017, 11:46 

Teraz drewno też już stosują w łazienkach. Mi to z kolei najbardziej podoba się łazienka w tym stylu - http://defra.pl/kolekcje/9/COMO/ Póki co remontu żadnego w planach nie ma, ale tak sobie przeglądam, może kiedyś... ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 31 grudnia 2017, 18:28 

Ja mam szafki do łazienki z castoramy https://www.castorama.pl/produkty/urzad ... nkowe.html . Rozglądałam się po różnych sklepach, ale tam mieli najtaniej, a ja jestem człowiekiem oszczędnym ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 stycznia 2018, 15:29 

Drewno w łazience? To chyba nie jest najlepszy pomysł. Chyba, ze dobrze zaimpregnowane.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 stycznia 2018, 15:48 

A ja się nie zgodzę z przedmówcą :) Zobaczcie sobie tutaj, jakie drewno jest "na czasie" :) I naprawdę - nadaje się do każdego pomieszczenia :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 21 stycznia 2018, 20:26 

Wyposażenie takie jak np. baterie i umywalki łazienkowe powinny być przede wszystkim dopasowane do potrzeb użytkownika a co ważniejsze - do jego portfela. Firma Laveo http://laveo.pl/ ma takie właśnie produkty, oni są akurat bardzo nastawieni ekologicznie do życia. Tak więc można być pewnym ,że z nimi rachunki za wodę się znacznie obniżą.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 27 stycznia 2018, 23:26 

Ja co do drewna w łazience mam mieszane uczucia. Zreszta teraz zakochana jest w kamieniu dekoracyjno-elewacyjnym. Widziałam u siostry - to wygląda rewelacyjnie - bardzo nowoczesnie! Szukam odcienia do nas, bo tez zbliżamy sie do remontu na wiosnę. Na viplazienka.pl widzialam supeer grafit - naprawde tworzyłby swietny klimacik w łazience. Do tego białe meble, biała umywalka... co myslicie?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 lutego 2018, 11:18 

Mnie ostatnio bardzo zainspirował artykuł na stronie http://www.blogremontmieszkania.co.pl/ jeśli chodzi o meble do łazienki. Mi również podobają się raczej nowoczesne rozwiązania, czyli łazienka w bieli, z metalowymi wykończeniami i srebrnymi akcesoriami. Ale jak wiadomo wszystko jest kwestią gustu ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 06 lutego 2018, 14:13 

Drewno w łazience to bardzo ryzykowana sprawa. Lepiej postawić na modne w ostatnim czasie szkło :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 06 lutego 2018, 14:58 

Też ostatnio słyszałam, że szkło jest bardzo modne. Może ma ktoś z Was szklane blaty lub inne elementy w łazience i mógłby się podzielić informacjami jak użytkuje się na co dzień takie rzeczy?

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]