Dzisiaj jest 25 sierpnia 2019, 13:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 kwietnia 2017, 22:03 

Hej, jestem w trakcie budowy domu więc ponoć to już moment kiedy należy zastanowić się nad zamontowaniem przydomowej oczyszczalni ścieków, rozmyślam nad oczyszczalniami indran tylko w sumie nie wiem, jakie lepsze.
Jeszcze temat wykonawcy, czy instalowała komuś firma http://oczyszczalniaprimeko.pl ich oczyszczalnie ścieków ? Wiem, że przydomowa oczyszczalnia ścieków podług wszystkich jest wspaniałą lokatą, rzekomo prędko się zwraca dodatkowo nie potrzeba składować rachunków za wywóz ścieków. Lecz poszukuję w zasadzie właściwego instalatora ponieważ nie sztuką jest wybrać byle kogo, w przyszłości zamiast radować się z bezproblemowej oczyszczalni ekologicznej, dostać coś co nieustannie będzie się psuło i będzie potrzebowało następnych wkładów pieniężnych, skarbonki nowej nie szukam, wystarczy że w samochód co jakiś czas ładuje parę złotych.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 15 marca 2018, 11:24 

My długo zastanawialiśmy się nad tym, czy zdecydować się na taką przydomową oczyszczalnię ścieków, czy lepiej na szambo betonowe i po wielu analizach wybór padł jednak na szambo. Zamówiliśmy zbiornik na www.zbiornikibetonowe.net.pl, ponieważ firma zaoferowała nam atrakcyjne warunki cenowe i darmowy montaż zbiornika. Dostaliśmy aż 6 lat gwarancji na zakupione szambo, co jeszcze bardziej utwierdziło nas w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 17 kwietnia 2018, 11:34 

Mieliście może do czynienia z instalacją pompy głębinowej? Trudno jest mi zdecydować, jaką wybrać. Na stronie tego producenta Dambat http://www.dambat.pl/ jest duży wybór. Kupowaliście już coś u niego? Sprzedaje podobno najlepsze włoskie pompy, o wysokiej trwałości i wykonane ze stali nierdzewnej. Jeszcze dziś się z nimi skontaktuję.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 lipca 2019, 22:40 

Według mnie do domu jednorodzinnego zamiast oczyszczalni ścieków w zupełności wystarczy szambo betonowe. Nie jest to skomplikowana instalacja, ale przede wszystkim odznacza się niskimi kosztami. Jeśli nie orientujecie sie w tej tematyce to polecam poczytać bloga - https://szamba2018.webnode.com. Jest tam dużo ciekawostek w kwestiach wyboru i montażu szamba, które warto znać przed rozpoczęciem budowy szamba.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]