Dzisiaj jest 19 listopada 2019, 17:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 07 marca 2018, 13:10 

Ja w zasadzie dużo rzeczy kupuje online, ale niestety nie wszystko też można kupić w sklepach internetowych. Np. często kupuję tkaniny krawieckie do mojego zakładu i to nie zamawiam online, bo ja jednak musze widzieć co to za materiał. Całe szczęście że niedaleko mam do centrum handlowego z tkaninami http://www.stilex.pl/palikowka-tkaniny-krawieckie.html gdzie mogę sobie obejrzeć wszystkie tkaniny na miejscu.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 10 marca 2018, 22:56 

Ja raczej nie. Jak już kupuję przez internet to najczęściej są to wszelkie sprzęty agd i rtv.
Ostatnio jestem na bieżąco bo wybierałam pralkę.
Nie wiem czego wy oczekujecie od sprzętu takiego jak pralka ale dla mnie ważny był cichy silnik, pralki candy mają silnik inwerterowy no i aby pralka miała suszarkę z funkcją pary. Wtedy nie trzeba prasować:) A to mega ważne dla mnie bo tego nie cierpię.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 23 marca 2018, 22:33 

Ja jak już coś zamawiam to tylko garderoba :) teraz np szukam sobie kapci https://butymodne.pl/domowe-damskie-c10783.html Moje są już w opłakanym stanie, a potrzebuje nowe do szpitala :) nie pojade z kapciami sprzed naszej ery :D

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 kwietnia 2018, 12:41 

Oczywiście, że tak. Przecież to najlepsze rozwiązanie, zarówno pod kątem czasu, wyboru, jak i finansów. Teraz to szczególnie korzystne, bo biorąc pod uwagę takie portale jak Furgonetka.pl, gdzie możecie przekonać się, jaki kurier jest w Waszej sytuacji najlepszy, wszystko staje się wyjątkowo proste. Mi wyszło, że opłaca się DPD. A jak to wygląda u Was?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 04 kwietnia 2018, 09:53 

Nie mam takiej potrzeby:) W mojej okolicy jest całkiem dużo sklepów więc nie muszę nawet do auta wsiadać żeby iśc po takie zakupy. W internecie kupuje rzeczy, które mam ciężko dostępne. Tak kupowałem teraz elegancki dywan do salonu w sklepie https://carpetforyou.pl Na mieście cieżko jest takie rzeczy w dobrej cenie kupić.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 22 maja 2018, 10:22 

A co jeśli zakup okazuje się nietrafiony? W jaki sposób odsyłacie przesyłkę? Ja korzystam z usług kuriera, bo tak jest mi najwygodniej i właściwie też najtaniej. Jeśli nie wiecie, jak zamówic kuriera do domu, to tutaj https://www.ebox24.pl/jak-zamowic-kuriera-do-domu się dowiecie.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 22 maja 2018, 12:44 

Ja raczej robię zakupy w sklepach stacjonarnych ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 maja 2018, 09:42 

Ja w zasadzie to wszystko kupuje online. Nie mam czasu na chodzenie po sklepach i też nie lubię tego robić. Najbardziej lubię zamawiać przez internet buty szpilki i ciuchy. Mogę sobie wtedy na spokojnie w domu przymierzyć czy mi odpowiadają. Mogę Wam polecić świetny sklep z butami z którego zawsze zamawiam szpilki: https://ekstraszpilki.pl/buty-damskie/szpilki-damskie Mają bardzo niskie ceny, a jakość jest naprawdę dobra.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 25 maja 2018, 14:47 

Zdarza się oczywiście robić zakupy nawet z Tesco przez internet

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 25 maja 2018, 22:24 

No pewka, że tak! Teraz wszystko robi się online, kupuje doładowania - doładowanie samiswoi czy jakichkolwiek innych sieci. Takie mamy czasy i cieszmy sie z tego. Ja czasem jedzenie nawet zamaiwam online, no bo czemu nie? Są takie opcje, to trzeba korzystać, dla mnie to duża oszczednosć czasu, a przy 4 dzieci naprawde odgrywa to kluczową rolę ;)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]