Forum e-narzeczeni.pl - serwis dla narzeczonych, sam zaplanuj ślub i wesele
https://e-narzeczeni.pl:443/forum/

drukarnia Kraków
https://e-narzeczeni.pl:443/forum/viewtopic.php?f=59&t=4877
Strona 1 z 2

Autor:  klara2 [ 19 grudnia 2016, 14:51 ]
Tytuł:  drukarnia Kraków

Czy znacie jakąś porządną drukarnię, która zajmie się wydrukiem kalendarzy firmowych. Najlepiej Kraków lub okolice.

Autor:  depo [ 19 grudnia 2016, 14:58 ]
Tytuł:  Re: drukarnia Kraków

Jakiś czas temu rzuciła mi sie w oczy oferta, którą znajdziesz tutaj: http://drukarnialegra.pl/oferta/druk-kalendarzy/. Myślę, że podejdą z pełnym profesjonalizmem do zlecenia i będziesz zadowolona :) Działają szybko i wywiązują się z terminów.

Autor:  zenka25 [ 19 grudnia 2017, 11:22 ]
Tytuł:  Re: drukarnia Kraków

Ja od siebie mogę polecić drukarnie, która znajduje się całkiem niedaleko. Mianowicie Reprotechnika znajdująca się we Wrocławiu. Mają naprawdę szeroki wachlarz usług, tutaj na przykład http://www.reprotechnika.pl/druk-offsetowy-cennik znajdziesz cennik druku offsetowego.

Autor:  Jezynka [ 16 września 2018, 20:48 ]
Tytuł:  Re: drukarnia Kraków

Zaglądnij do drukarni internetowej Diamond Druk, wiem na pewno, że tam wykonują różnego rodzaju kalendarze firmowe oraz wszelkiego rodzaju inne przydatne gadżety https://www.diamond-druk.pl/kalendarze-spiralowane. U nich masz pewność, że wszystko będzie wysokiej jakości, za atrakcyjną cenę, szybko zrealizowane, więc są niezastąpieni.

Autor:  Roman77 [ 26 października 2018, 21:43 ]
Tytuł:  Re: drukarnia Kraków

Wiem, że bardzo dużą popularnością cieszy się drukarnia https://labelexpress.eu/ Jeśli chcecie wydrukować etykiety na Wasze produkty, to u nich zrobicie to w sposób profesjonalny i otrzymacie gotowy produkt najwyższej klasy. Ważne, by korzystać właśnie z takich kontrahentów, bo to rzutuje na jakość Waszych usług.

Autor:  miszel [ 21 stycznia 2019, 16:00 ]
Tytuł:  Re: drukarnia Kraków

Nie wiem, czy współcześnie nadal ma sens myślenie o drukarniach w kontekście lokalizacji – drukarnie internetowe są znacznie mnie bardziej wygodne i opłacalne w stosunku do tych stacjonarnych. Oczywiście to tylko moja opinia, ale wykuta dzięki praktycznemu doświadczeniu – sporo wydruków zamawiamy do firmy i swojego czasu to był właśnie głównie mój obowiązek. Bardzo dobrze współpracuje nam się z https://naklejkon.pl. Współpracę rozpoczęliśmy ze względu na to, że potrzebowaliśmy specjalistycznych naklejek, ale jak były potrzebne jakieś ulotki albo coś w tym rodzaju, to również tam to załatwialiśmy, bo mają takie usługi w swojej ofercie – i bez problemu top robią :). Także polecam, jak ktoś potrzebuje drukarni, to właśnie spróbować podjąć z nimi współpracę. O wiele to wygodniejsze niż praca z drukarnią stacjonarną.

Autor:  szalonynarzeczony [ 07 czerwca 2019, 16:35 ]
Tytuł:  Re: drukarnia Kraków

Jeśli potrzebne by było wydrukowanie na przykład opakowań do żywności itp., to firma: http://3d-up.pl/drukowanie-3d/druk-3d-o ... pakowania/ moze się tym zająć. Mi już kilka razy wydrukowali takie rzeczy.

Autor:  Jonteks [ 04 września 2019, 09:25 ]
Tytuł:  Re: drukarnia Kraków

Jeżeli chcesz drukować ulotki swojej firmy to polecam Ci najpierw poczytac na tej stronie http://drukujkrakow.pl/ulotki-reklamowe_uive.k jak prawidłowo powinieneś zaprojektować takie ulotki aby były czytelne oraz przyciągały uwagę klienta. Na pewno warto będzie poszerzyć swoją wiedzę.

Autor:  kotek70 [ 20 października 2019, 19:08 ]
Tytuł:  Re: drukarnia Kraków

Jest wiele dobrych drukarni które warto polecać, ja na przykład bardzo polecam https://www.drukowalnia.pl/oferta/ulotki/reklamowe-dl/ możesz wykonać tutaj profesjonalne druki ulotek oraz wizytówek które będą dobrze wyglądać i reprezentować twoja firmę.

Autor:  Precelek22 [ 22 listopada 2019, 15:28 ]
Tytuł:  Re: drukarnia Kraków

Drukarnia we Wrocławiu http://www.ultimadruk.pl/ to najlepsza drukarnia offsetowa z jaką miałem styczność. Profesjonalna obsługa, oraz bogata oferta na każdą okazje przemawiają jak najbardziej za tą firmą.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/