Forum e-narzeczeni.pl - serwis dla narzeczonych, sam zaplanuj ślub i wesele
https://e-narzeczeni.pl:443/forum/

Angielski dla początkujących
https://e-narzeczeni.pl:443/forum/viewtopic.php?f=59&t=4847
Strona 1 z 3

Autor:  pioosstr [ 06 grudnia 2016, 19:22 ]
Tytuł:  Angielski dla początkujących

Szukacie dobrej szkoły języka angielskiego, najlepiej dla początkujących ? Jeśli TAK ! To koniecznie przejrzyjcie ofertę Empik School która oferuję angielski dla początkujących możecie się uczyć w niezłym gronie osób lub zdalnie przez internet. Jedno jest pewne nauczycie się angielskiego w szybkim tempie ! Po paru kursach już będziecie swobodnie władać tym językiem !

Autor:  Dominika123 [ 20 grudnia 2016, 11:16 ]
Tytuł:  Re: Angielski dla początkujących

Mi się w empiku nie podobało, teraz biorę indywidualne lekcje w http://www.mobilelanguage.pl/ z dojazdem do ucznia i jestem znacznie bardziej zadowolona

Autor:  nutrikson [ 10 stycznia 2017, 22:12 ]
Tytuł:  Re: Angielski dla początkujących

Ja poszukuję osoby do przetłumaczenia mojej strony https://mi-xiaomi.pl Może chcesz się podjąć?

Autor:  kulik86 [ 12 stycznia 2017, 14:51 ]
Tytuł:  Re: Angielski dla początkujących

ja też również chciałabym przetłumaczyć swoją stronę internetową. Macie może jakieś biuro tłumaczeń godne polecenia?

Autor:  MonikaU [ 23 stycznia 2017, 21:52 ]
Tytuł:  Re: Angielski dla początkujących

Powstało wiele szkół językowych jak http://www.lincoln.edu.pl/ które kształcą na wysokim poziomie. Język angielski przyda nam się nie tylko, gdy będziemy chcieli wyjechać zagranicę. W Polsce pracodawcy także wymagają znajomości tego języka.

Autor:  kasia8603 [ 17 marca 2017, 23:03 ]
Tytuł:  Re: Angielski dla początkujących

Nie znam tych szkół o których piszecie ale ostatnio wiele dobrego znalazłam w sieci o tej szkole językowej z Poznania http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-poznan i sama się chyba do niej zapiszę bo mają bardzo wiele ciekawych kursów zarówno dla początkujących jak i tych zaawansowanych a ceny są bardzo przystępne. Mam nadzieję, że szybko uda mi się podgonić zaległości bo do wakacji niedaleko a w tym roku planujemy wypad gdzieś za granicę więc angielski się przyda.

Autor:  monikabert90 [ 29 marca 2017, 23:00 ]
Tytuł:  Re: Angielski dla początkujących

według wielu nauczycieli najlepszą metodą na początek nauki danego języka obcego jest nauczenie się 500 lub 1000 najważniejszych slów w danym języku. Moga w tym pomóc gotowe zestawy fiszek, na przykład "Angielski - fiszki 500 najważniejszych słów" wydawnictwa Edgard ;) Znając te najważniejsze słowa bez problemu połączymy je w całe zdanie :)

Autor:  bazylia [ 10 lipca 2017, 17:31 ]
Tytuł:  Re: Angielski dla początkujących

Każdy może się przecież wybrać na kurs językowy. Jeśli chcecie się nauczyć jakiegoś języka to koniecznie o tym pomyślcie. Polecam Wam ofertę Klubu Językowego: http://klubjezykowy.com/. U nich znajdziecie język angielski, niemiecki i hiszpański. Warto spróbować.

Autor:  Jezynka [ 27 września 2017, 11:23 ]
Tytuł:  Re: Angielski dla początkujących

To prawda, teraz jest mnóstwo szkół i kursów języka angielskiego, ale nie każda potrafi tak przygotować człowieka do posługiwania się językiem, by robił to biegle. Nawet początkujący mogą się go perfekcyjnie nauczyć, by potrafili się odnaleźć w każdej sytuacji. Przykładem świetnego kursu jest http://nes.zlublina.pl/ szkoła języka angielskiego w Lublinie. To profesjonalny kurs, gdzie nacisk kładzie się przede wszystkim na naturalny, mówiony język angielski.

Autor:  fantasea [ 26 października 2017, 14:59 ]
Tytuł:  Re: Angielski dla początkujących

Uważam, że w każdym wieku warto zacząć uczyć się języka. Nigdy nie jest przecież za późno. Różne szkoły językowe mają też w ofercie kursy dla dorosłych. Warto rzucić okiem na przykład na http://personaltutor.edu.pl/.

Strona 1 z 3 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/