Dzisiaj jest 20 listopada 2019, 14:40

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 23 listopada 2016, 16:39 

Hej! Jaki samochód polecacie "na start"? ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 23 listopada 2016, 16:45 

Witam :) To zależy oczywiście od tego co kto lubi. Fajną ofertę znajdziecie w Bawaria Motors BMW - mój mąż poprosił ich kiedyś o sprowadzenie auta. Super doradztwo oraz profesjonalna obsługa :) Myślę, że warto im zaufać, gdyż mają doświadczenie w branzy samochodowej :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 grudnia 2016, 15:41 

Ja sama się zastanawiam nad tym, co kupić. Obecnie mam Renault Clio ale już czas kupić coś nowszego. Podobają mi się propozycje od grupy dealerskiej Autospektrum http://krajowy.biz/firma,autospektrumpl, oni oferują auta marki Renault i Dacia w bardzo korzystnych cenach. Jak myślicie, jaki model najlepiej sprawdzi się w mieście?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 stycznia 2017, 16:43 

Heh to zależy od tego jakimi środkami dysponujemy. Mi się podobają samochody terenowe, ale póki co to mnie nie stać. Na pewno warto też znaleźć sobie dobrego mechanika, żeby później nie wpadać w panikę. Wiem, że w Warszawie jest http://auto-blak.pl/ASO-VW.html i profesjonalnie podchodzą do wielu tematów.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 stycznia 2017, 14:59 

ja niestety nie miałam zbyt wiele z kopert po ślubie więc swój samochód znalazłam na skupie aut - dość tanio, stary no ale się nie psuje.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 21 lutego 2017, 11:51 

Nie mam ulubionego i wymarzonego auta. Wystarczy mi zwykłe, wieloosobowe auto, które mogłabym dopasować do mojej rodziny. Ciekawe oferty aut używanych znajdują się chociażby na [urlhttp://www.papis.pl/[/url] i zastanawiam się, czy nie skorzystać z tego salonu w przyszłości.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 kwietnia 2017, 15:58 

Kiedyś myślałam, że warto inwestować tylko w samochody używane (kilkuletnie), ale jak ostatnio podliczyłam, ile kosztuje mnie utrzymanie 10-letniej skody, złapałam się za głowę. Może trafiłam na awaryjny model, ale po opowieściach znajomych wiem, że borykają się z podobnymi problemami. Postanowiłam więc zmienić auto, aktualnie jestem na etapie poszukiwań i zastanawiam się: diesel, benzyna czy hybryda. Do tej pory zawsze jeździłam dieslami, ale im więcej czytam o nich i hybrydach, tym bardziej nastawiam się na ten ostatni napęd. Nie dość, że samochody hybrydowe mniej palą, to jeszcze są bardziej ekologiczne. Zainteresowanym polecam ten portal - https://moc-hybrydy.pl/poznaj.html

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 22 maja 2017, 07:58 

Na początek auto powinno być niedrogie i ekonomiczne, ja bym się upierała przy skodzie a żeby jeszcze mniej wydawać na paliwo wystarczy umówić się na montaż zestawu Optima w jednym z warsztatów http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat , koszt montażu zwykle zwraca się już po kilku miesiącach.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 kwietnia 2018, 08:34 

Mi marzy się taki samochód, w którym nie musiałabym zmieniać biegów ;) Automatyczne skrzynie biegów to już dzisiaj żadna nowość, jednak słyszałam głosy zarówno za, jak i przeciw takiemu rozwiązaniu. Czy któraś z Was może korzysta z takiej skrzyni? I jak? Czy komfort jazdy jest dużo większy? Czy taka skrzynia często ma jakieś awarie? Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam ;)

Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2018, 11:02 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz
link pozycjonujący

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 maja 2018, 09:02 

Jeżeli ktoś może sobie na to pozwolić, to na pewno jest to super sprawa. Faktem jest jednak, żę ludzie raczej wybierają samochody, które są opłacalne, niż które sobie wymarzyli. Wiem, że najwięcej Polaków wybiera samochód na benzynę, co akurat mnie nie dziwi. Wybierzcie takie auto, które Wam odpowiada.

Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 21:12 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz
link pozycjonujący

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]