Dzisiaj jest 25 sierpnia 2019, 06:34

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Telefon
PostZamieszczono: 19 kwietnia 2018, 10:05 

No teraz bez smartphona to jak bez ręki. Ja sobie nie wyobrażam posiadać innego telefonu, dostęp do neta to podstawa. Koniecznie muszę mieć go zawsze ;) Zresztą teraz nawet przez telefon można doładowywać telefon :D Szczególnie polecam w przypadku doładowań samiswoi, dużo fajnych gratisowych pakietów jest jak się doładowuje telefon online. No i to też wygodna opcja jest ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 kwietnia 2018, 15:26 

Polecicie mi sklep z akcesoriami do telefonów ? Muszę kupić nowe etui, a także szkło hartowane na swój telefon. Zależy mi na szerokiej ofercie, a także niskich cenach. Byłam w pobliskim, stacjonarnym sklepie gsm, ale mieli bardzo drogie produkty dlatego wolałabym zamówić coś online.

Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2018, 07:37 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz
link pozycjonujący

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 15 maja 2018, 14:08 

hej,
zobaczcie co ja ostatnio znalazłam i-mobi.pl/namierzanie-telefonu to aplikacja służąca do namierzania telefonu, dokładnie się sprawdza, dzięki niej czuje się o wiele bezpieczniej na wyjazdach oraz we własnym mieście :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 20 maja 2018, 14:27 

Ktos poleci mi dobry serwis gdzie naprawiają telefony ? Bo wczoraj telefon padł i włączyć się nie chce już. Leżał sobie na stole i chciałam zadzwonić patrze wyłączony, to wzięłam podłączyłam do ładowarki i nic nawet ikonka ładowania się nie zaświeca. Wiecie co to może być ? Bo nowego nie chcę kupować ewentualnie ten naprawić. Ktoś zna ten serwis gadgetserwis.pl bo tu niedrogo wykonuja usługi.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 czerwca 2018, 14:31 

jak już jesteśmy przy telefonach, to polecam doskonale działającą książkę telefoniczną infonumer.pl/ksiazka-telefoniczna-online dzięki niej moi pracownicy szybko docierają do trafionych klientów :) polecam

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 lipca 2018, 15:41 

Ma może któraś z Was iPhone’a 7? Chodzi mi o jeden z takich modeli jak tutaj: https://ispot.pl/iphone-iphone-7-plus . Myślałam o prezencie dla koleżanki z okazji jej zbliżających się coraz większymi krokami urodzin, a ona już od jakiegoś czasu psioczy na swój telefon – że już trochę za wolny się zrobił, że mu bateria coraz szybciej pada… Wiecie, standardowa litania, wszyscy to znamy. Wolałabym jednak nieco wcześniej zebrać trochę opinii, bo z tym konkretnym modelem nie miałam jeszcze styczności.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 01 września 2018, 18:21 

Jeżeli chodzi o telefon to mi sie ostatnio spodobał LG Q7 na Ceneo.pl jest kilka ofert zwiazanych z tym telefonem. Ogólnie na ceneo opłaca się szukać takich okazji cenowych ze wzgledu na to ile jest tutaj ciekawych rzeczy :) W bardzo dobrych ofertach cenowych.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 27 października 2018, 15:47 

Faktycznie, teraz coraz więcej osób ma iphone'y, często z drugiej ręki. Takie sprzęty często się psują, na co ciężko cokolwiek poradzić. Jeśli Was to spotka, to po prostu musicie oddać sprzęt do serwisu do https://applehome.pl/uslugi/serwis-iphone-warszawa/ bo tam najskuteczniej się nim zajmą. To dobre rozwiązanie.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 stycznia 2019, 17:46 

Od razu kupcie sobie też porządne etui. Zerknijcie na te - https://www.4gsm.pl/firm-pol-1354469843-Spigen-SGP.html Wiadomo jak deliktane są wyświetlacze w smartfonach wiec trzeba jakos chronic telefon by sluzyl jak najdluzej. Przejrzyjcie sobie dedykowane do Waszego telefonu etui, moze cos wpadnie Wam w oko.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 26 stycznia 2019, 15:39 

Jak kupujesz telefon to polecam Ci się zainteresować od razu ofertą na etui aby chronić go przed upadkiem czy zarysowaniami. W tym sklepie https://www.izigsm.pl/ kupisz bardzo porządne etui w komplecie z bardzo wytrzymałym szkłem hartowanym, z pewnością warto będzie się zainteresować tą ofertą.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]