Dzisiaj jest 25 stycznia 2021, 21:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 02 października 2018, 13:06 

Szukam dobrego i sprawdzonego wózka dla dziecka. Najlepiej takiego z funkcją 3w1. Co polecicie? Z jakich wy korzystałyście/korzystacie? :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 października 2018, 14:46 

kochana wcale Ci się nie dziwie, że masz propblem z wyborem konkretnego wózka bo teraz ich tak duzo w tych wszystkich sklepach, ze szok :) dla każdego coś dobrego heh :) jeśli chodzi o konkretną firmę to ja ze swojej strony polecam firmę Expander. Wózki niedrogie a świetne jakościowo.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 października 2018, 10:04 

ja też polecam wózki marki Expander. Mamy model Xenon i uważam, ze sprawdza się super., Nie tylko świetnie wygląda ale też jest w pełni funkcjonalny i bardzo komfortowy. No i ta niewielka cena. Super stosunek jakości do ceny.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 października 2018, 10:27 

antykwa też zastanawiałam się na xenonem ale ostatecznie wybraliśmy model STORM :) Jest mega. Nie dość, że super wygląda to jest jeszcze mega praktyczny i funkcjonalny. Dobra amortyzacja, porządne koła. Wygodnie sie prowadzi i lekko podbija. Korzystamy jeszcze z gondoli ale niebawem bedziemy sie przesiadać na spacerówkę i ta też prezentuje się ok.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 października 2018, 14:41 

dziewczyny bardzo Wam dziękuje za odpowiedzi :) Przejrzałam sobie tak na szybko opisy tych wózków i oba do mnie przemawiają. Podobają mi się też i xenon i storm wiec podejrzewam, ze wybór wcale nie bedzie taki prosty haha. Postaram się podjechać jakoś niebawem do jakiegoś sklepu z wózkami i obejrze je na zywo. Może wtedy uda się coś wybrać :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 listopada 2018, 13:23 

Ja wybrałam wózek 3w1 tutaj: http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozki_3w1 ;) Zdecydowałam się na model Euforia. Ma system antyshock dzięki czemu dziecko nie odczuwa wstrząsów co jest naprawdę ogromnym plusem. Poza tym jest leciutki a dla mnie ma to ogromne znaczenie ponieważ nie powinnam dźwigać.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 17 listopada 2018, 11:19 

A ja wybrałam x-landera, jest śliczny, modny i bajerancki, fajnie i dokładnie go opisuje nellavita http://www.nellavita.pl/2018/04/wyprawk ... lanki.html chętnie czytam jej bloga i dzięki niej też zwróciłam uwagę na ten świetny wózek

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 22 listopada 2018, 20:30 

Jak szukacie wózka wielofunkcyjnego w miarę przystępnej cenie, to sprawdźcie sobie Espiro, to producent, także serwis w razie czego jest na miejscu w Polsce. Firma solidna, mają wózki z dużymi gondolami, materacyki w wózkach są kokosowe, a poszewka jest ściągana, także można ją wyprać. Polecam zwracać uwagę, szczególnie na nowości, bo oni co roku wprowadzają w swoich produktach udogodnienia. Z tego co wiem, to w Nodik.pl są jakieś wózki z Espiro - zerknijcie tam.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 07 lutego 2019, 09:15 

Sama też będę musiała niedługo zakupić tego typu wózek. Widziałam, że duży wybór wózków mają w sklepie dla dzieci https://www.mulan.pl/. Oprócz wózków można u nich zakupić także m.in. foteliki, zabawki czy akcesoria do karmienia niemowląt.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 lutego 2019, 09:47 

Takie wózki znajdziesz w większości sklepów a wybór jest naprawdę spory. Ja za swoich czasów musiałem korzystać z zwykłych fotelików i nie było takich wózków. Obecnie dzieci są dużo większe więc mogę je przypinać pasami https://smartkidbelt.com/pl/ i jest to super rozwiązanie.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]