Dzisiaj jest 03 kwietnia 2020, 02:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 17 grudnia 2019, 14:03 

Mój teść sobie już jakiś czas temu zażyczył alkomat ;) po długich poszukiwaniach kupiliśmy mu alkohita x60. Sprzęt świetnej jakości, z lejkiem który ułatwia uzywanie go przz kilka osób bo nie trzeba zmieniać ustnika po użyciu i do tgo ma bardzo długą gwarancję.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 stycznia 2020, 20:36 

Moje drogie, poszukujemy z mężem alternatywy dla sanatorium. Nie czujemy się jeszcze na tyle staro żeby korzystać z takiej atrakcji ;) co sądzicie o tym? https://www.hotelstbruno.pl/strefa-relaksu/medispa
Na co taka atrakcja może pomagac?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 06 lutego 2020, 14:41 

Też mam zawsze takie dylematy, mój pierwszy wybór to rzeczy praktyczne. Z ostatnich prezentów to była to m.in. maszynka do włosów. Postawiłam na sprawdzoną markę babyliss i ich model E990E, jest super. Dobrze i szybko strzyże, jest cicha i dobrze leży w dłoni, tato się ucieszył i chętnie używa.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 lutego 2020, 13:11 

Praktycznym prezentem może być alkomat. Wiadomo, że czasem zdarzają się imprezy rodzinne czy coś w tym stylu a rano trzeba prowadzić, więc wtedy można sobie samemu zbadać czy można prowadzić już czy nie. Dobre a cenowo rozsądne alkomaty znajdziecie tutaj: https://sklephadron.pl/11-alkomaty , zerknijcie sobie.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 29 lutego 2020, 09:13 

Alkomat jest fajnym pomysłem, ale warto wybrać porządny i sprawdzony sprzęt, a nie jakąś zabawkę z marketu. Myślę, ze alkohit to dobry wybór, mają 6 lat gwarancji i często darmowe kalibracje.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 marca 2020, 21:08 

A co Twój tata? To powinnaś wiedzieć raczej najlepiej, w końcu ludzi już na tyle poznaje że powinno się znać rzeczy jakie lubią nasi bliscy. Jak już wpadniesz na pomysł to zerknij też na https://godanparty.pl/ żeby zakupić kilka dodatkowych balonów i wstążek żeby opakować prezent.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]