Dzisiaj jest 05 grudnia 2019, 20:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 lipca 2019, 12:24 

Powiem Ci szczerze, że ja wybierając przedszkole to głównie interesowało mnie doświadczenie kadry oraz stołówka. Nie chciałam zapisywać moje dziecko do przedszkola publicznego, ponieważ mniejszą uwagę przykładają do dziecka. A ja chciałam aby moje dziecko miało jak najlepszą opiekę. W końcu w znalazłam odpowiednie miejsce dla mojego dziecka! W Mikołowie, które nazywa się Zaczarowany Ogród - jest to idealne miejsce dla każdego malucha!

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 15 lipca 2019, 19:12 

Na razie jeszcze mam na to czas, jednak trzeba oczywiście się tym interesować. Jak na razie to sama zajmuje się edukacją mojego dziecka. Teraz planuje kupić coś fajnego na prezent. Jeżeli chodzi o takie zakupy to mam już sprawdzony sklep internetowy https://haribi.pl Zapoznajcie sie też z ich propozycjami.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 21 listopada 2019, 18:06 

Dla nas już najwyższy czas, aby poszukać jakiegoś odpowiedniego przedszkola, ale nie będzie ono raczej publiczne. Znacznie lepiej prowadzone się placówki, za które się płaci. Najczęściej mają swoje autorskie programy i dzieci bardzo chętnie do nich chodzą. Widzę nawet, jak rozradowane są dzieci znajomych i biegną co rano do przedszkola Fiqmiku https://fiqmiku.pl/ . Muszę się u nich zapytać o zapisy na przyszły rok.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]