Dzisiaj jest 19 września 2020, 07:10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 16 listopada 2015, 14:21 

A co myślicie o tym, żeby pojechać swoim samochodem do ślubu? Bez kierowcy, świeżo upieczony mąż wiezie swoją małżonkę :) My z okazji powstawania rodziny kupiliśmy Mazdę w Bytomiu i stwierdziliśmy, że jest tak ładna, że dlaczego nie mamy pojechać sami do ślubu? Bez wypożyczania limuzyn, audi czy innego standardowego pojazdu... Co Wy na to?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 grudnia 2015, 13:31 

Jasne, że najlepiej swoim. A nie udawać, że się ma nie wiadomo jakie i wynajmować. Jeśli ma się w miarę gustowne i eleganckie to warto swoim, natomiast radziłbym żeby kto inny kierował. Pozdrawiam. :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 grudnia 2015, 20:10 

Nie rozumiem po co wynajmować. Kiedyś się tak robiło, bo rzadko kto miał samochód :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 20 stycznia 2016, 15:24 

ja do śllubu prowadziłem sam i świetnie to wygląda. pożyczyłem od znajomej fajnego białego mercedesa i jazda... fajnie to wygladało a i ja sie ubawiłem prowadzac kilkaset koni ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 lutego 2016, 10:26 

Mi się podobają jakieś starodawne na weselu, np. Garbus czy jakieś inne dziwne. :D

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 lutego 2016, 12:32 

Mi też, ale biorąc pod uwage ze samochód kupujemy tuż przed slubem będzie to dla nas nielada przeżycie. Własnie podpisaliśmy umowe i załatwiamy ostatnie formalności w związku z ubezpieczeniem naszego pojazdu, o tutaj: https://www.allianz.pl/ubezpieczenia/ub ... e,197.html . Jesteśmy bardzo podekscytowani bo to nasz pierwszy własny samochód.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 07 marca 2016, 19:57 

Mnie się podoba, żeby jechać własnym samochodem do ślubu. Jak nie macie takiego, to kupcie na przykład za pomocą takiej pożyczki http://www.rl.com.pl/autorata Samochód w domu zawsze się przyda.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 23 kwietnia 2016, 18:05 

bardzo dobry pomysł na zmniejszenie wydatków przy okazji :)
co do kierowcy to nie musi to być przecież Pan Młody :) z przodu mogą siedzieć świadkowie a z tyłu para młoda

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 01 czerwca 2016, 17:28 

Szukacie dobrych opon do swojego samochodu ? Jeśli pilnie poszukujecie dobrych jakościowo opon, które będą wam służyć wiele lat to koniecznie zobaczcie na http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/s ... -opon.html to sprawdzone modele opon na wieloletniej gwarancji !

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 sierpnia 2016, 13:15 

Też się nad tym zastanawialiśmy. Jednak trzeba w takim wypadku zadbać o samochód i kupić odpowiednie akcesoria. Słyszałam o http://zwmczaja.pl/akcesoria/. Firma jest solidna i mają produkty dobrej jakości. Myślę, że są godni uwagi i spokojnie odnowicie Wasze auto tak, aby było bezpieczne.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]