Dzisiaj jest 17 lutego 2020, 09:40

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 stycznia 2020, 19:51 

polecam dodatki weselne takie jak numery na stoły czy winietki w pięknych kolorach i motywach. Sama uważam,że są świetną opcją i dodatkiem do wystroju sali ! sama zamawiałam je tutaj https://stronawesela.pl/dekoracje-na-slub-weselne# polecam !

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 06 stycznia 2020, 09:43 

My zdecydowaliśmy się na biel i pudrowy róż. Chcemy też kupić w sieci chińskie lampiony wesele aby wypuścić je po 24 :) Mam nadzieję, że taka atrakcja weselna spodoba się gościom i że będzie z tego fajna pamiątka.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 07 stycznia 2020, 15:20 

Mi bardzo podobają się sale w kontrastowych kolorach. Uwielbiam jak na weselach są elementy granatowe, bordowe, ciemno zielone albo fioletowe. Ale niestety mało par znajomych się na to zdecydowała, więc nie mam możliwości inspiracji. Większość jednak wybiera zachowawcze kolory - srebro, złoto i beż

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 lutego 2020, 21:33 

Akurat dodatki i to w różnym kolorze i w najróżniejszych wzorach można dostać na https://godanparty.pl/ . Także śmiało możesz dostać interesujące balony czy wstążki itp, wszystko mają w dobrym stanie i na pewno świetnie się sprawdzą na weselu.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]