Dzisiaj jest 03 sierpnia 2020, 17:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 15 października 2018, 15:23 

Witam, do ślubu mam jeszcze rok,ale teraz zastanawiam się nad założeniem licówek na zęby z myślą o tej specjalnej i wyjątkowej okazji. CO sądzicie? Szukam informacji w internecie oraz miejsc, gdzie znajdują się najlepsi specjaliści. Co sądzicie o tym http://www.annadentalclinic.com/oferta/licowki-na-zeby/ ? Kojarzy ktoś to miejsce? Polecacie?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 25 października 2018, 10:12 

Ślub to wyjątkowa okazja i dobrze, że już dużo wcześniej myślisz o tym aby poprawić niedoskonałości wyglądu. Takie zabiegi wymagają zastanowienia więc musisz na spokojnie wszystko przemyśleć. Jesli nie jesteś zadowolona ze swoich zębów to licówki sa dobrym pomysłem. Dzięki nim moózna uzyskac naprawdę idealny uśmiech. Zobacz na ofertę Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej dr Świątkowskiej. Tu można skorzystać z zabiegu przyklejania licówek a także innych usług poprawiających wygląd zębów. Umów się na konsultację to doradzą Ci co można zrobić.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 29 października 2018, 16:08 

To prawda że ślub jest dla nas bardzo wyjątkowym dniem i chcemy żeby wszystko tego dnia było idealne. Jeżeli nie jesteś zadowolona ze swojego uśmiechy i dzięki temu masz się poczuć lepiej to zrób sobie licówki. Ja jestem zadowolona z usług oferowanych przez http://www.westdent.pl/stomatologia/protetyka/licowki . Zawsze wychodzę zadowolona , pani doktor jest bardzo dokładna.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]