Dzisiaj jest 18 września 2019, 01:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 20 listopada 2016, 22:39 

To zależy jaki kolor sukni.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 grudnia 2016, 12:33 

Ja na swój ślub planują założyć majtki Kelvina Klejna - ma być na bogato :DDDD Widziałem fajne slipy na stronie www.szafaikomoda.pl

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 stycznia 2017, 23:17 

Ślubna bielizna damska komplety na kinga.com.pl warto sobie zobaczyć. Można znaleźć naprawdę fajne modele w niewygórowanej cenie. Jest tego sporo - trzeba tylko troszkę poszperać :) Przy okazji na noc poślubną też coś można kupić ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 22 stycznia 2017, 20:19 

Fajne te sklepy

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 marca 2017, 21:25 

Bielizna na ślub jest bardzo ważna, bo dzięki niej będzie nam albo bardziej albo mniej wygodnie. Dlatego trzeba ją dobrać z rozwagą. Ważne też, żeby była ona oczywiście ładna, z myślą o nocy poślubnej. Na e-Lady widziałam fajny biały gorset, który by ładnie ukształtował sylwetkę pod suknię ślubną. To nietypowy wybór i rzadko nosi się takie gorsety na co dzień, więc warto włożyć coś wyjątkowego właśnie na ślub.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 31 marca 2017, 08:05 
Awatar użytkownika

Warto jest zainwestować w jakość. Ślub i wesele to jedyna w swoim rodzaju okazja. Tak wiec warto jest zapiąć wszystko na ostatni guzik.

Sugeruję zerknąć sobie do sklepu Mewa:
http://mewa.com.pl/

Jest to dobra polska firma, bielizna i ubrania są tam wykonane w naprawdę dobrej jakości. Kupuę tam szczegolnie bieliznę nocną ( na przykład kupowałam tam koszulkę nocną na noc poślubną - przewrotnie nie była ona biała ale czarna :))

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 26 kwietnia 2017, 15:07 

Tak moim zdaniem jakość to podstawa, nie ma co oszczędzać na bieliźnie a już na pewno w tym wielkim dniu :) Ja ze swojej strony polecam tego producenta http://biustyna.pl/3-biustonosze?selected_filters=producent-samanta. Jest spory wybór bielizny więc na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.Mają dużo ciekawych wzorów zarówno z bielizny ślubnej jak i erotycznej, wspominam o tym w kontekście nocy poślubnej :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 23 maja 2017, 21:11 

Moim zdaniem jeśli będziesz mieć suknię z gorsetem najlepszym wyborem będzie http://www.kinga.com.pl/biustonosze/balkonetki stanik balkonetka . Przynajmniej jest pewność, ze nie wyjdzie Ci nigdzie spod gorsetu. A co do koloru to już zależy od koloru samej sukni.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 sierpnia 2017, 12:26 

W internecie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Możesz rozejrzeć się także za bielizną. Koleżanka ostatnio polecała mi sklep Gorteks. Myślę, że warto rzucić okiem i poszukać tam ciekawych ofert.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 25 sierpnia 2017, 14:56 

Mam takie nietypowe pytanie. Czy decydować się na biustonosz pod suknię ślubną? Większość sukinek ma wkładki, ale boję się, że podczas dynamicznych tanców itp. nie sprawdzą swojej roli. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]