Dzisiaj jest 19 listopada 2019, 16:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Suknia kurierem
PostZamieszczono: 31 lipca 2018, 09:48 

Dziewczyny,wysyłka sukni ślubnej kurierem to dobry pomysł?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 31 lipca 2018, 21:06 

Pewnie że dobry, tylko żeby to był zaufany kurier i najlepiej odbierz to w pierszym dniu po dostarczeniu. Bo wiesz jak to paczki, no chyba że masz taki punkt w mieście to się ugadaj z kurierem żeby ci to tam zostawił, a Ty sobie na spokojnie odbierzesz.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 27 października 2018, 20:57 

Jak dla mnie, to ogromna zaleta, że bez wychodzenia z domu, można zamówić każdą rzecz w dobrej cenie. Ja uskuteczniam to poprzez Furgonetkę, bo w ten sposób możecie od razu zestawić ze sobą różne oferty i wybrać tę, która najbardziej Wam odpasuje. Mi wyszło, że dhl obsłuży moje zamówienie najtaniej. A jak jest u Was?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 06 listopada 2018, 19:30 

A jakiś tani kurier? Możecie mi kogoś polecić? Zależy mi przede wszystkim na czasie. Słyszałam, że właśnie wiele osób poleca przesyłki kurierskie, bo cena zależy głównie od gabarytów oraz wagi paczki jaką chce się nadać. Poza tym kurier to dobre i bezpieczne rozwiązanie.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 marca 2019, 23:36 

też szukam sprawdzonego kuriera, żeby szybko przesyłki docierały

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 marca 2019, 10:22 

A o Sendit słyszeliście? Ja często korzystam z ich usług. Kilka minut i mam przygotowaną paczkę do wysyłki, kurier odbiera i gotowe. Nawet z domu nie muszę wychodzić. Działają też sprawnie, nigdy nie spotkałam się z opóźnieniem.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 kwietnia 2019, 18:27 

jeszcze o takiej opcji nie słyszałam. Ja byłam normalnie w salonie sukien ślubnych, pojawiłam sie na paru przymiarkach, no i też odbierałam ją osobiście. Taka opcja jest najlepsza, zawsze ktoś przecież może Ci odebrać suknie ślubną. Jak jeszcze nie wiecie jaki salon wybrać to zobaczcie sobie kolekcje od https://www.agnesfashiongroup.pl/lovely,a3 Mają salony w Gdyni, Poznaniu, Bielsku, Krakowie i w mieście Świdwin

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 lipca 2019, 11:12 

No dlaczego by nie :p Jeżeli sklep w którym kupujesz jest naprawdę wart uwagi, to na pewno jakoś dobrze pakują takie suknie. Mogę doradzić ten sklep https://www.lejdi.pl/k124,odziez-damska ... lubne.html gdzie mają takie ładne sukienki i jak najbardziej wysyłają.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 września 2019, 09:37 

Czy opłaca się kupować drogą suknię ślubną? Byłam w salonie w poszukiwaniu "tej jedynej" sukni i znalazłam jedną, która mi się obłędnie podoba, tylko jest straszliwie droga. Przeglądałam też suknie na tej stronie https://cloo.pl/ no i nie ukrywam że kolekcja śliczna ale ceny mnie przeraziły. Czy sprzedałyście drogą suknię po ślubie, czy też może rozważacie/kupujecie drogą suknię z drugiej ręki?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 września 2019, 15:18 

Baklazannka32 pisze:
A o Sendit słyszeliście? Ja często korzystam z ich usług. Kilka minut i mam przygotowaną paczkę do wysyłki, kurier odbiera i gotowe. Nawet z domu nie muszę wychodzić. Działają też sprawnie, nigdy nie spotkałam się z opóźnieniem.

Ja również często korzystam z tego wygodnego rozwiązania, aby nadać moje paczki. Sendit jest bardzo przydatny i ma wiele pożytecznych narzędzi takich jak śledzenie przesyłek https://www.sendit.pl/sledzenie-przesylek. Za pośrednictwem Sendit mogę tanio i szybko nadać wiele paczek u różnych kurierów oraz zaoszczędzić pieniądze na kosztach przesyłek.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]