Dzisiaj jest 25 sierpnia 2019, 14:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 31 października 2018, 14:08 

nastka01 pisze:
Fotobudki się sprawdzają, w moim otoczeniu praktycznie każdy na wesele wynajmuje i więcej szczególnych atrakcji już nie potrzeba. Jest wybór, można już postawić na jakość a nie kusić się na niskie ceny. Ja wynajmowałam na wesele fotobudkę Smove i na pewno mogę polecić. Zdjęć mnóstwo mamy i wszystkie naprawdę ok, super pamiątka nie tylko dla gości ale i dla młodych.

W tych czasach na weselu są fotobudki i inne nowoczesne rozwiązania.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 listopada 2018, 10:08 

Kto co w sumie lubi. Ja byłam na kilku weselach gdzie była fotobudka i ta sprawdziła się wręcz idealnie. Według mnie też warto postawić na taką atrakcje dla gości. Poogladajcie sobie propozycje od http://fotobudazwooda.pl Mi bardzo podoba się ta fotobudka

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 listopada 2018, 10:31 

Moim zdaniem fotobudka to atrakcja bez sensu. Ludzie mają swoje aparaty, komórki, jak będa mchcieli pamiątkę z wesela to sami sobie zrobią zdjęcie. Poza tym takie fotobudki mają paskudne, ostre oświetlenie (bo muszą) w którym każdy wygląda paskudnie. Wyobraźcie sobie np. minę jakiejś dalekiej ciotki, która szykowała się na wesele cały dzień kiedy zobaczy, że wygląda w takim oświetleniu jak idiotka z rozmazanym makijażem. Nie polecam :) zdjęcia lepiej zostawić po prostu fotografowi, a po weselu obdarowac gości wybranymi ujęciami.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 grudnia 2018, 10:15 

Na pewno sporymi atrakcjami na weselu się wszelkie gry i zabawy, ja to bym na takie tematy to rozmawiała z właścicielami konkretnej sali, gdzie chcemy zorganizować przyjęcie weselne. Jeśli masz sporą rodzinę to mogę polecić Ci salę nawet na 300 osób http://www.salabankietowa.grajewo.pl/ ! Mają także miejsca noclegowe, także część z rodziny będzie mogła spokojnie przenocować, nie bojąc się o auta bo także dysponują sporym parkingiem. Słyną także z przysmakami z wiejskiego stołu i z grilla węglowego

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 marca 2019, 20:10 

Fajnie jest o takie atrakcje zadbać, jednak w pierwszej kolejności zainteresujcie się dekoracjami weselnymi. Macie już jakąś na to koncepcje? Na pewno firma https://szykownie.com.pl chętnie wdrozy ja w życie, albo zaproponuje własne pomysły na dekoracje ślubu i wesela.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 kwietnia 2019, 17:02 

Tak naprawdę to nie muszą być jakieś ogromne atrakcje, wystarczą jakieś dorbne upominki dla gości piękny pierwszy taniec czy chociażby zimne ognie w kształcie serca - https://www.papieritusz.pl/produkty/zimne-ognie/. Wszystkie drobiazgi razem wzięte tworzą unikalny klimat wesela i ślubu i zostawiają po sobie niezapomniane wrażenia u gości.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 23 czerwca 2019, 12:19 

W dzisiejszych czasach chyba nie ma wiekszego problemu z zorganizowaniem atrakcji na wesele. Wachlarz mozliwosci do wykorzystania stale sie rozrasta, a firmy oferujace takie uslugi wpadaja na co raz to nowe pomysly. Urozmaicenie takiego waznego wydarzenia powinno byc dla nas wazne w kontekscie zrobienia wrazenia na gosciach. Jedna z bardziej modnych atrakcji staje sie fotobudka. Przyszedl on do nas ze Stanow Zjednoczonych gdzie mozna spotkac je praktycznie na kazdym kroku od dobrych kilkunastu lat. Glownymi korzysciami jakie plyna z nich sa: swietna zabawa zaproszonych gosci i wyjatkowe pamiatki weselne w postaci zdjec ktorych nie zrobilby nam fotograf slubny. Czym sa tak naprawde te cale fotobudki? W duzym skrocie mozna je opisac jako mobilne urzadzenia dzialajace na zasadzie przenosnego studia fotograficznego. Mozna ja ustawic praktycznie w kazdym miejscu lokalu aby kazdy zainteresowany mogl skorzystac. Obsluga jest bardzo prosta poniewaz sprowadza sie do klikniecia przycisku start na ekranie, po czym zostanie wykonane kilka zdjec. Wybieramy najlepsze i za chwile mamy je wydrukowane. Pytanie gdzie najlepiej wypozyczyc taki sprzet? Pomocny moze okazac sie serwis weselezklasa.pl, na ktorym znajdziemy wszystkie propozycje wiekszych firm z okolicy :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 lipca 2019, 08:47 

Polya1982 pisze:
Tak naprawdę to nie muszą być jakieś ogromne atrakcje, wystarczą jakieś drobne upominki dla gości.

Dokładnie. Upominki to ważna kwestia, o którą na pewno należy zadbać. My jako upominki dla gości weselnych wybraliśmy miód. Kupiliśmy go na stronie https://www.jdstyle.pl/173-podziekowani ... osci-miody . Miały one formę personalizowanych słoiczków ze słodką zawartością. Goście byli zachwyceni, więc sądzę, że był to dobry pomysł. :D

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]