Dzisiaj jest 21 listopada 2019, 17:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 14 grudnia 2018, 22:09 

Jakie macie zdanie?
Czy podróż poślubna powinna odbywać się gdzieś w dalekie miejsce?
Zastanawiam się czy np. taki rejs po Morzu Bałtyckim może okazać się dobrym pomysłem.
Tutaj https://www.kubryk.pl/rejsy/rejsy-po-morzu-baltyckim-3 znalazłam nawet przykładową ofertę.
Podoba mi się ten pomysł, tylko czy nada się na podróż poślubną akurat?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 grudnia 2018, 22:15 

Nie chodzi o to, by było daleko, lecz o to, by było niesamowicie. Nasz znajomy organizuje wynajem busów dla biur podróży, dzięki czemu załatwia często różne wyjazdy za atrakcyjne pieniądze. Ostatnio jechaliśmy do Portugalii - wrażenia bezcenne. Kierowcy stanęli na wysokości zadania a autokar był najwyższej klasy, tak wygodnie to w życiu jeszcze nie podróżowałam.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 10 stycznia 2019, 13:56 

hej,
my dzięki oszczędzaniu pojechaliśmy na Dominikanę, jeśli chcecie nauczyć się rozsądnie zarządzać swoim budżetem to polecam sprawdzić pomysły z http://us-siemiatycze.pl/jak-oszczedzac ... -sposobow/ pozdrawiam i powodzenia :D

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 28 stycznia 2019, 13:29 

To wszystko zależy od budżetu i chęci. Dzisiaj, kiedy skrupulatnie oszczędzamy każdy dzień urlopu daleka podróż, która zajmie przynajmniej 2 tygodnie nie zawsze ma sens. Jeżeli ktoś badzo chce to nawet kilka dni w fajnym miejscu będzie dla niego super odpoczynkiem po ślubie i wszystkim przygotowaniach z nim związanych. Jako miejsce, na którki poślubny wypad polecam hotel SPA Uroczysko 7 Stawów. Malowniczy Dolny Śląsk ma do zaoferowania naprawdę wiele atrakcji. Wystarczy nawet trzydniowy weekend, żeby zrelaksować się i w pełni powrócić do codziennych obowiązków.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 marca 2019, 15:24 

moim zdaniem właśnie wcale nie trzeba koniecznie wyjeżdżać na drugi koniec świata, zwłaszcza gdy ktoś ma ograniczone środki. Fajną alternatywą jest wynajęcie czegoś w jakimś większym mieście w Polsce, np. apartament w Poznaniu, warto zaszaleć i pozwolić sobie na odrobinę luksusu! ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 15 kwietnia 2019, 10:23 

Moi znajomi wybrali egzotyczną podróż poślubną, do Japonii. Korzystali oczywiście z biura podróży i mi je polecali. Nazywa się CT POLAND. Generalnie byli bardzo szczęśliwi z wycieczki, bo oboje uwielbiają podróżować w takie dalekie regiony. Jesli ktoś chciałby wybrać podróż poślubną w Azji, to już macie namiar na sprawdzone biuro podróży ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 października 2019, 08:11 

Oczywiście fajnie jest zwiedzić jakieś bardzo odległe, egzotyczne kraje, ale nie trzeba się przy tym upierać. Wybierzcie to na co was stać, też może to co zawsze chcieliście zobaczyć. Opcji na podróżowanie jest dużo, jak nie teraz to może później odwiedzicie dane miejsce. Planowanie podróży oczywiście zacznijcie sporo przed ślubem, oszczędzi wam to sporo nerwów z tym związanych. Myślę, że tu takie miejsca jak www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/lon/londyn powinny was zainteresować. Z pomocą Esky raczej bez problemu znajdziecie tanie loty do interesujących was miast.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]