Dzisiaj jest 29 marca 2020, 08:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 20 stycznia 2015, 23:36 

Witam,
Sprzedam piękną suknię ślubną w bardzo dobrym stanie. Ubrana tylko raz, ale z chęcią bym jeszcze raz chciała w niej wystąpić jako Panna Młoda:) Bardzo wygodna. Z tyłu zabezpieczenia przed jej osuwaniem się w trakcie tańczenia więc bez problemu można odpiąć ramiączka. Rozmiar 36-38- możliwość regulowania z tyłu. Wysokość 164 cm + 5,5 cm obcas. Polecam serdecznie Jeśli ktoś będzie zainteresowany prześlę zdjęcia. Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 lutego 2015, 13:54 

Zeby nie tworzyć nowego wątku i nie zaśmiecac forum to może i ja tytaj dopisze ogłoszenie z suknia:

Australijska sukienka ślubna Tuscany roz. 36-40

Mam na sprzedaż suknie ślubną Tuscany która była kupiona w Australii. Cena nowej sukni waha sie w granicach 2 000 $ australijskich. Suknia jest w idealnym stanie. Jest zawiązywana z tyłu zatem można ja łatwo regulować w talii. Bedzie pasować dla osoby o rozmiarze od 36 do 40. Suknia była użyta na osobie o wzroście 160cm plus 10 cm obcas.

Suknia jest z trenem który można podpiąć z tyłu. Kolor sukni to ecri. W cenie sukni dołączam kolo które pomaga w utrzymaniu ciężaru sukni oraz pięknie ja prezentuje. Do sukni jest delikatnie przyszyty pasek z białych kryształów, które można łatwo odpruć w razie takiego życzenia Panny młodej lecz jak widać nie ma to chyba sensu gdyż całość pięknie się prezentuje. Suknia podczas uroczystości wzbudzała duże zainteresowanie i zachwyt gości. Po ślubie suknia została odświeżona w salonie ślubnym.

http://olx.pl/oferta/nietypowa-suknia-s ... 7VTxN.html

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 maja 2015, 13:29 

Webizek ładna ale czy da rade troche zejśc z ceny bo troche drogo. Rozumiem że nie jest poniszczona?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 czerwca 2015, 19:41 

Tansze troche suknie na olx mozna kupic i tez są super.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 29 lipca 2015, 16:21 
Awatar użytkownika

ja też mam do sprzedania ślubną sukienkę https://odziez-i-bizuteria.znajdzto.pl/pomorskie/inne,1599/suknia-slubna-1-czesciowa-biala-na-160-cm-wzrostu,5646772.html będzie idealna dla dziewczyn około 160cm wzrostu- szkoda żeby się zmarnowała, a drugi raz ślubu brać nie planuję!

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 listopada 2015, 19:05 

Też chciałam sprzedać swoją, ale są na niej plamy z kawy... Mam nadzieję, że uda się je usunąć, tylko jeszcze myślę nad metodą.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 22 kwietnia 2016, 14:02 

Szabura pisze:
Też chciałam sprzedać swoją, ale są na niej plamy z kawy... Mam nadzieję, że uda się je usunąć, tylko jeszcze myślę nad metodą.

ja dałam do pralni, bez problemu wszystko zeszlo

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 21 czerwca 2016, 11:08 

moim zdaniem nie warto kupować takich sukni od kogoś skoro nowe piękne suknie można kupić wcale nie tak drogo. Też chciałam kupić suknie ślubna od koleżanki ale kiedy byłam w Wawie szukać garniaka dla męża natknęliśmy się na salon ślubny Jeniffer Vaiano i znalażłam tam wymarzoną suknie za 2tys zł i od tego czasu takie własnie mam zdanie na temat sukien:)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 października 2016, 23:18 

Jeżeli chodzi a salon Jennifer Vaiano, to nie tylko sprzedają tam nowe suknie, ale również można kupić używaną, bo właścicielka prowadzi równiez tam komis. Ja akurat jako klientka byłam stroną sprzedającą, podpisałam umowę i ustaliłam kwotę, którą otrzymałam od razu po sprzedaży przez salon sukienki. Bardzo fajny salon i to zarówno na rozważamy zakup jak i sprzedaż sukni.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]