Dzisiaj jest 21 listopada 2019, 17:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 lipca 2017, 14:17 

Witajcie,

mam takie pytanie, czy Waszym zdaniem można napisać w zaproszeniu , że nie chce się żadnych prezentów ślubnych, a jedynie pieniądze? Oczywiście chodzi mi o to, aby to był ładny, nienachalny wierszyk, jak na przykład ten:
Aby ulżyć Wam udrękę
co za paczkę dać w prezencie
Młoda Para podpowiada,
i zarazem pięknie prosi, zamiast kwiatów i prezentów,
by w kopertę włożyć grosik,
tyle, ile każdy może,
za co z góry
Szczęść Wam Boże!!

Co myślicie? Czekam na wasze opinie

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 23 października 2018, 11:04 

Z reguł tak jest że i tak wszyscy dają pieniądze, nawet gdy nic nie napiszemy. Ale jeżeli chodzi o dodatki typu wino, kwiaty to i tak ludzie je kupują, bez żadnych wytycznych. Moja znajoma napisała w zaproszeniach że chcą książki, moim zdaniem to świetny pomysł, bardzo praktyczny. Kilka ciekawych tytułów już znalazłem. Ich księgarnia internetowa mi w tym pomogła http://bit.ly/2zOog1p kwiaty po kilku dniach zwiędną, wino się wypije a książki zostaną całe lata.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 31 października 2018, 14:54 

Racja, pieniądze dają wszyscy.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 lipca 2019, 23:37 

Moim zdaniem pieniądze są najlepszym pomysłem na taki ślubny prezent. Do tego można kupić jeszcze na przykład w sklepie https://blackbeard.store/ butelkę jakiegoś dobrego, wyszukanego alkoholu i gotowe ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 lipca 2019, 11:41 

U nas ostatnio jest podobna moda która bardzo mi się podoba. Młodzi nie chcą kwiatów a zamiast nich np butelkę wina. Zaliczyłem w tym roku już dwa wesela i jeszcze jedno mnie czeka we wrześniu i z kwiatów zrezygnowałem. Koszt jest podobny a z wina większa radocha:) Kupuję Kazbek Peak o to https://www.dobrewino.pl/kazbek-peak-al ... sweet.html Sam pijam więc wiem że bardzo dobre. Do tego oczywiście koperta.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 30 września 2019, 10:58 

U nas też staje się to popularne. Wino Kazbek Peak też kupowałam na prezent. Ona jest tak pięknie zdobione(butelka) że na tego typu okazje jest idealne. W smaku świetne.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 21 października 2019, 19:31 

Taki standard dla młodych to glowni kaska w koperte i winko. I tego w sumie nie rozumiem, bo powiem Wam szczerze ze zeby kupic naprawde dobre wino to trzeba jednak wydac minimum 100 zł... a za takie pieniadze to nie wiem czy nie lepiej kupic mlodym jakis sprzet do domu typu odkurzacz - workowy zilan ostatnio zamawialismy dla siebie i wyszlo okolo 100 zł w k-markcie. Zamiast wina milion razy bardziej przydatny gadzet na nowej drodze życia

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]