Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Przygotowanie wesela / Modne kolory przewodnie ślubu i wesela – 5 ciekawych propozycji!

Modne kolory przewodnie ślubu i wesela – 5 ciekawych propozycji!

sala weselna

Zdecydowana większość par decyduje się dziś na to, by wybrać kolor lub motyw przewodni swojego ślubu i weselnego przyjęcia. Nie dziwi nas to kompletnie, przecież takie właśnie rozwiązanie cudownie prezentuje się zarówno na żywo, jak i na fotografiach. Jednak jeśli chodzi o przewodnie barwy stosowane w tym przypadku, panują różne mody i trendy. Co zatem jest modne dziś? Sprawdzamy propozycje ekspertów na śluby i wesela 2018!

 

Organizacja ślubu i wesela – 5 naszych propozycji!

 

1. Złoto to świetny pomysł

 

Złoto to kolor wyjątkowy, bardzo luksusowy, bogaty i elegancki, jednoznacznie kojarzący się z przepychem. Jednak warto zdawać sobie sprawę z faktu, że pasuje on (wbrew obawom niektórych) do bardzo wielu stylizacji. Niezwykle dobrze komponuje się na przykład tam, gdzie rządzi styl industrialny (wtedy łączymy złoto z sukulentami i prostymi meblami w skandynawskim czy loftowym stylu). Genialnie wygląda także na weselach w stylu glamour, niezwykle eleganckich i pełnych przepychu. To także dobry pomysł na urządzenie sali na weselnej w klimacie vintage!

 

2. Wielki błękit to jest to!

 

Ostatnimi czasy kolor baby blue rządzi i króluje w stylizacjach modowych i nie tylko! Okazuje się, że także na przyjęciach weselnych jest to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Jest elegancki i stonowany, ale jednocześnie nie brak mu dawki wesołości. To świetny pomysł na kolor przewodni weselnego przyjęcia!

 

3. Róż...i już!

 

Pudrowy róż to także kolor wiodący, gdy chodzi o przyjęcia weselne. Jest on niczym pyszny krem na torcie, jak marzenia, jak wszystko, co dobre i miłe (przecież nie bez powodu o radosnych osobach mawia się, że patrzą na świat przez różowe okulary). Jeśli wybierzecie tak piękny odcień tego koloru i będzie on wiódł prym na weselnym przyjęciu, na pewno będzie pięknie!

 

4. Srebro pełne dostojeństwa

 

Barwa srebrna to także bardzo dobry sposób na to, by przyjęcie weselne było stylowe i eleganckie. Dobrze komponuje się z innymi kolorami i prezentuje się bardzo dostojnie i elegancko. Nic więc dziwnego, że tak wiele par po nie sięga.

 

5. Luksusowe bordo

 

Spore grono par narzeczonych przy wybieraniu koloru wiodącego na swoje przyjęcie stawia właśnie na bordo. To kolor elegancki, określony, mocny – taki, który wiedzie prym, gdziekolwiek by się nie pojawił. Nie dziwi nas zatem to, że we wnętrzach weselnych sal pojawia się tak często!

Jeśli jesteście aktualnie na etapie szukania inspiracji na własne wesele i rozważacie właśnie to, jakie ozdoby zastosować i jakie kolory przewodnie sprawdzą się w Waszym przypadku, koniecznie skorzystajcie z podpowiedzi ekspertów dostępnych na https://www.towesele.pl. Na pewno w znacznym stopniu ułatwi Wam to podjęcie decyzji!

 


 


Powrót

Dodaj komentarz

Powiązane porady ślubne