Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Narzeczeństwo / Zrób sobie obrączki

Zrób sobie obrączki

zrob-sobie-obraczki


Własnoręcznie wykonane przez narzeczonych obrączki ślubne? To możliwe ! Przeczytajcie od czego to wszystko się zaczęło. Opowiada Magdalena Paszkiewicz.

 

"Warsztaty ślubne zapoczątkowała para, która zgłosiła się sama z taką propozycją. Pomyślałam wtedy czemu nie? Czemu by nie spróbować? Spotkaliśmy się na jeden dzień w mojej pracowni i pod moim okiem Asia i Piotr wykonali swoje obrączki. Warsztaty okazały się spotkaniem po którym do dziś dzień się przyjaźnimy, a obecne już małżeństwo zostało niedawno rodzicami. Potem już poszła pantoflowa. Temat ,,DIY-zrób sobie sam obrączki" spodobał się na tyle, że bez zbytniej reklamy zgłosiło się do mnie ok.15 par w przeciągu 1,5 roku. Dlatego pomyślałam, że czas najwyższy powiedzieć o warsztatch większej publiczności i bardziej je rozreklamować. Mam wielką satysfakcję z przekazywania komuś swojej wiedzy i z tego, że sprawiam nowożeńcom wielką przyjemność.


Ale o co dokładnie chodzi z tymi warsztatami? Już opisuję.

Młoda Para zgłasza się do mnie ze wstępnymi wzorami obrączek, które im się podobają. Ja decyduję czy są oni w stanie je wykonać, bo niektóre wzory są za bardzo skomplikowane. Możemy razem zaprojektować coś wspólnie, by wzór obrączek był unikatowy i niepowtarzalny. Narzeczeni dostarczają mi swoje złoto ( popsute łańcuszki, obrączki po dziadkach etc ) lub używamy mojego. Ja to złoto oczyszczam i przygotowuję np. inny kolor złota do obrączek pod warsztaty. Potem ustalamy sobie dzień spotkania i spędzamy ze sobą ok.5-6 godz. w mojej pracowni i tworzymy wspólnie wcześniej zaprojektowany wzór. Para Młoda może mi zostawić swoje obrączki bym np. wstawiła w nie kamienie lub wygrawerowała napis wewnątrz."

 

zrob-sobie-obraczki

 

Zainteresowane osoby warsztatami mogą kontaktować się ze mną na:

https://web.facebook.com/MagdalenaPaszkiewiczJewellery/

email: magdalena.paszkiewicz@tlen.pl

tel. 791-771-671

www.magdalenapaszkiewicz.pl

 

zrob-sobie-obraczki

 

zrob-sobie-obraczki

 

zrob-sobie-obraczki


 


Powrót

Dodaj komentarz