Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Miłość i przyjaźń / Jak randkować wirtualnie do szczęśliwego skutku

Jak randkować wirtualnie do szczęśliwego skutku

Jak randkować wirtualnie do szczęśliwego skutku

Współczesny świat przyzwyczaił nas już do szybkich zakupów i wirtualnych randek. Mamy je na „wyciągnięcie ręki” w telefonie lub tablecie. Na randkę można dziś się umówić z dowolnego miejsca na świecie.

 

Tak samo wygodnie jak możemy zrobić przelew możemy wyszukać osobę, z którą spędzimy pół godziny w kawiarni lub resztę życia trzymając się za ręce. Randki online są wygodne jak elektroniczne przelewy ale dużo bardziej ekscytujące. Oto, co powinieneś wiedzieć, by znaleźć partnera online i nie wpaść w kłopoty.


Randki online kuszą wygodą, dużym wyborem i oszczędnością czasu

Dzięki serwisom randkowym nasze poszukiwanie partnera stało się niewątpliwe szybsze, łatwiejsze i bardziej komfortowe. Sam fakt, że możemy zalogować się do ulubionego serwisu randkowego zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i dowolnym urządzeniu przenośnym sprawia, że stale jesteśmy na bieżąco informowani o nowych ofertach i statusie naszych kontaktów oraz ich reakcjach na flirt z nasze strony. Tysiące singli szukają dziś miłości online. Statystycznie mamy więc większe szanse na poznanie singla szukającego związku online niż offline. Dodatkową zaletą takiego portalu jest wygoda i oszczędność czasu, czyli to, że – jeżeli jest to serwis rzetelny – już na etapie wypełniania profilu, dzięki nowoczesnym narzędziom, jak Test Doboru Partnerskiego i własne kryteria wyszukiwania mamy okazję otrzymać tylko poważne oferty osób, które chcą i są w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Taka swatka na miarę XXI wieku pozwala nam zaoszczędzić nasz cenny czas i uchronić od wielu rozczarowań. Są to glówne powody, dlaczego randki przeniosły się do internetu.

 

Codziennie nowe oferty i ekscytujące wirtualne listy

W dobrym serwisie matrymonialnym codziennie rejestruje się kilkaset nowych osób. Mamy więc świadomość, że każdy dzień może nam przynieść niespodziankę i drżenie serca. Niecierpliwe odbieramy każdą nową ofertę lub kolejną wiadomość od nowo poznanej osoby. Ta nutka niepewności ekscytuje i fascynuje. Co prawda nigdy nie mamy pewności, w którą stronę dana znajomość się rozwinie i czym się zaskoczy, ale właśnie to dodaje jej pikanterii i adrenaliny i sprawia, że wypiekami na twarzy logujemy się co dzień do takiego serwisu jak mydwoje.pl. A jeśli już któraś z osób z wirtualnych randek przypadnie nam do gustu, że w naszym żołądku zaczyna wirować rój motyli, możemy przez 24 godziny podsyłać jej czułe słówka i opowiadać o swoich emocjach, życzyć kolorowych snów i witać zraz po przebudzeniu. Przecież dla większości z nas w relacji męsko-damskiej, najważniejsze jest specyficzne „porozumienie dusz”, które możemy nawiązać poznając się np. przez długie listy lub krótkie liściki pisane z drżeniem serca i z oczekiwaniem na szybką odpowiedź. To właśnie one, często bardzo szczere – wysłane jeszcze przed pierwszym spotkaniem – pozwalają na poznanie partnera, jego pragnień i celów a nawet jego humoru i temperamentu. Gdy ta chemia listów gra, decydujemy się na spotkanie i być może stworzenia tej właściwej, realnej relacji.

 

Śpiesz się powoli a zakochasz się z wzajemnością

Ważne jest zdecydowanie to, czy jesteśmy otwarci na poszukiwanie sympatii w ten dość specyficzny sposób i znamy zasady, którymi kierują się randki internetowe. Warto jednak odpowiednio przygotować się do poszukiwania miłości online i właściwie poustawiać swoje priorytety.

 

  • Pierwsza zasada: Ta materia potrzebuje czasu. Jeśli będziemy pamiętać o tym, że niekoniecznie pierwsza nowo poznana osoba musi być tą jednyną, a poszukiwania potrzebują czasu, będzie nam łatwiej skoncentrować się na celu, a ewentualne zebrane porażki nie będą dla nas przytłaczające.
  • Druga zasada: nie zakochuj się, dopóki nie zobaczysz. Czasem błędnie bowiem podchodzimy do wirtualnych randek. Liczymy na wzajemność, gdy druga strona może inaczej odczuwać niż my. Roszczeniowo oczekujemy transakcji polegającej na zakupie uczucia, obietnicy pocałunku już na piewrszej randce. Jednak nikt, nawet najlepsze biuro matrymonialne, nie może zagwarantować nam wzajemności ze strony drugiej osoby. Radą dla poszukujących miłości jest zatem zachowaj „luźne” i pozytywne nastawienie do nowych znajomości. Może zanim miłość faktycznie do nas przyjdzie, spotkamy wielu ciekawych ludzi, którzy na pożegnanie dostaną od nas tylko buziak w policzek. Ludzie Ci wzbogacą nasze życie i sposób patrzenia na świat. Inni zaś może przyniosą nam rozczarowanie, by dopiero kolejna napotkana osoba postawiła nasze życie na głowie.

 

 

Użytkownicy serwisów randkowych twierdzą zgodnie, że nawet najlepiej dopasowana osoba, z która mamy zgodność wszystkich oczekiwań i priorytetów może do nas nie pasować, gdy spojrzymy na siebie w realu twarzą w twarz. Jakkolwiek mocno randki wirtualne mogą nas wspierać w wyborach oraz i trzymać w napięciu oczekiwania, nie dajmy się im zwieść. Jeśli chcesz zatem randkować do szczęśliwego skutku, pamiętaj, że dopiero spotkanie w realu odpowie Ci na wszystkie pytania.

 


 


Powrót

Dodaj komentarz