Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Małżeństwo / Wyjątkowy prezent na 5 rocznicę ślubu

Wyjątkowy prezent na 5 rocznicę ślubu

Wyjątkowy prezent

5. rocznica ślubu to tzw. drewniana rocznica ślubu. Pięć lat to już spory kawałek czasu, więc warto uczcić ten wspólnie spędzony czas. Wyjątkowy prezent czy oryginalny pomysł na spędzenie piątej rocznicy ślubu będzie dobrym sposobem na odetchnięcie od codzienności i okazją do miłego wspominania ubiegłych lat małżeństwa.

 

Drewniana rocznica ślubu wymaga prezentu przemyślanego i odpowiedniego. Pozostaje więc pytanie, jaki prezent na 5. rocznicę ślubu kupić żonie, mężowi, czy znajomym? Zacznijmy jednak po kolei.

 

Co kupić mężowi na 5. rocznicę ślubu? Wiemy doskonale, co lubi nasz mężczyzna i z jakich rzeczy do tej pory był zadowolony, a prezent na 5. rocznicę musi być nietuzinkowy. W tej kwestii najlepiej będą sprawdzały się różne vouchery – możemy wybrać coś ciekawego, o czym druga osoba marzyła, ale do tej pory nie udało się zrealizować pomysłu. W zależności od zainteresowań mogą to być vouchery do parku linowego, voucher na kurs nurkowania, a nawet karta prezentowa na tatuaż. Znając drugą osobę tyle lat możemy o wiele łatwiej przewidzieć, co się jej spodoba, nawet jeśli nie mówiła nam o tym bezpośrednio, a prezenty-niespodzianki, które trafiają w gust, są najlepsze.

 

Dobrym pomysłem na 5. rocznicę ślubu może być także voucher na bilety lotnicze – wycieczka w egzotyczne miejsce na kilka dni jest luksusowym prezentem i na pewno ucieszy oboje małżonków, zwłaszcza jeśli dodatkowo wypożyczymy samochód jako prezent, aby wszędzie można było bez problemów się dostać. Pomysłów na prezent może być wiele. Gdy zastanawiamy się co na 5. rocznicę ślubu będzie najlepsze do głowy przychodzi kilka pomysłów: po pierwsze prezenty jubileuszowe powinny być oryginalne, po drugie może być to pomysł na romantyczny prezent, po trzecie możemy taki prezent na 5. rocznicę ślubu wykonać samodzielnie lub go kupić. Gdy decydujemy się kupić prezent dla męża na 5. rocznicę ślubu, to mamy o tyle łatwiej, że możemy wybierać wśród wielu kategorii, m.in. gadżetów elektronicznych czy voucherów tematycznych.

 

Prezent na 5. rocznicę ślubu dla żony również może być ciekawy, a do tego romantyczny. Wiele kobiet uwielbia kwiaty, dlatego poza prezentem możemy zamówić również bukiet róż – kwiaciarnie mają szeroką ofertę od małych i skromnych bukiecików, aż po ogromne, zawierające kilkadziesiąt kwiatów, które będą świetnym dodatkiem do życzeń z okazji 5. rocznicy ślubu. Do romantycznego prezentu warto dodać kilka słów od siebie w postaci życzeń na 5. rocznicę ślubu – druga połówka na pewno doceni nasze starania, gdy sami wymyślimy wiersz, albo napiszemy do niej list opisujący 5 lat małżeństwa z naszej perspektywy. Jeżeli tematyka prezentu jest lekka, albo decydujemy się na zabawny prezent dla znajomych, możemy też wymyśleć śmieszne życzenia z okazji rocznicy ślubu.

 


 


Powrót

Dodaj komentarz

Powiązane porady ślubne