Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Małżeństwo / Jak dbać o żonę, by wasz związek trwał do grobowej deski?

Jak dbać o żonę, by wasz związek trwał do grobowej deski?

szczęśliwa para

Gratulacje! Podjąłeś ten ważny, życiowy krok i zdecydowałeś, że kobieta, z którą spędzasz czas, kochasz oraz tworzysz od jakiegoś czasu cudowny związek, będzie twoją żoną. Przygotowałeś romantyczną kolację, kupiłeś pierścionek, a ona wzruszona i zalana łzami szczęścia wypowiedziała magiczne „Tak!”. Za chwilę zostaniecie mężem i żoną, a narzeczeńska sielanka się skończy. Rozpocznie się życie.

 

Jeśli pragniesz by kobieta u twego boku była szczęśliwa, a wasze małżeństwo trwało wiecznie, koniecznie stosuj się do naszych rad.

 

  • Szanuj i okazuj uczucia, czyli zawsze pokazuj jak bardzo ci na niej zależy i każdego dnia rób wszystko, by czuła się ważna, doceniona i szczęśliwa
  • Dbaj o siebie pod względem fizycznym i psychicznym, tak abyś czuł się dobrze sam ze sobą. Tylko wtedy będziesz szczęśliwy z inną osobą.
  • Każdego dnia zdobywaj ją na nowo, czyli nie osiadaj na laurach po sakramentalnym tak. Kobiety uwielbiają być adorowane.
  • Bardzo ważny jest także podział obowiązków oraz partnerstwo. Ona tak samo jak ty ma prawo być zmęczona po pracy, dlatego stawaj do garów i gotuj obiad albo wyciągnij odkurzacz i zajmij się porządkami w domu. Na pewno to doceni i spojrzy na ciebie z wielką czułością, kiedy uświadomi sobie jak bardzo dbasz o nią.
  • Nigdy nie zapominaj o specjalnych okazjach takich jak rocznice, urodziny, imieniny oraz święta typu Dzień Kobiet, Walentynki czy Święto Blondynek (oczywiście, jeśli ona jest blondynką!). Każda okazja jest dobra by podarować jej wyjątkowy prezent, który skradnie serce i sprawi, że pokocha cię jeszcze bardziej. Niezwykle ważne są także kwiatki i czekoladki kompletnie bez okazji.
  • Daj jej czas tylko dla siebie, tak by każdego dnia mogła poświęcić chwilę tylko na swoje sprawy. Nie ma znaczenia czy to książka, fitness czy malowania paznokcie. Najważniejsze, że będzie mogła zrobić to bez twojego marudzenia, zasługuje na to!
  • Dbaj o jej komfort i przyjemność w łóżku – rozmawiajcie o tym i wspólnie róbcie wszystko, by wasze życie intymne było udane. To podobno klucz do udanego związku przez lata. Tutaj warto także pamiętać o drobnych czułościach, pieszczotach, całowaniu i wszystkim co kryje się pod hasłem „czułość” – kobiety to uwielbiają.
  • Drobne dowody miłości są bardzo ważne, dlatego pamiętaj by kupić jej ulubione tulipany, pozmywaj za nią, jeśli tego nie lubi albo zabierz na romantyczną komedię do kina, nawet jeśli szczerze tego nie znosisz. Doceni to!

 


 


Powrót

Dodaj komentarz