Porady ślubne:

 


Porady i zwyczaje ślubne / Ceremonia ślubna / Fotografia ślubna – piękne emocje uwiecznione na tle Warszawy

Fotografia ślubna – piękne emocje uwiecznione na tle Warszawy

http://www.agnieszkaklosinska.pl

Planując wymarzony ślub i wesele, bardzo często, zwłaszcza na początku, przerasta nas liczba spraw do załatwienia. W tym niecodziennym wyzwaniu warto jednak zachować rozsądek i jak najlepiej zorganizować całą uroczystość. Wiele młodych par duży nacisk kładzie na niepowtarzalną fotografię ślubną, która odzwierciedla ich charaktery i styl bycia oraz podkreśla wyjątkowe uczucie. Jest to o tyle ważne, że wykonane podczas ślubu, wesela i sesji zdjęcia są pamiątką na całe życie. Co równie ważne, nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata czy Polski, aby uzyskać wymarzony efekt. Nawet doskonale znana Warszawa kryje w sobie wiele urokliwych miejsc, o których zarówno mieszkańcy, jak i turyści zwykle nie mają pojęcia.

 

Najnowsze trendy w fotografii ślubnej do wykonania w Warszawie

 

W tym miejscu być może wiele osób zastanawia się, jak w Warszawie można wykonać oryginalne zdjęcia ślubne... Odpowiedź jest prosta, wystarczy dać się ponieść emocjom i uruchomić wyobraźnię. W przypadku fotografii ślubnej największą rolę grają sami zainteresowani, czyli państwo młodzi. To do ich gustów i oczekiwań dostosowuje się nie tylko miejsce pleneru, ale także cały jego charakter. Jednym wystarczą bowiem statyczne zdjęcia w stylizowanych wnętrzach. Inni natomiast preferują zdjęcia pełne ruchu i rozmaitych emocji, bo takie właśnie jest ich codzienne życie. Na podstawie takich właśnie wymagań, fotografowie wysnuwają trendy, które wiodą prym w danym sezonie. Obecnie pary wybierają zdjęcia wykonane w dobrze znanych im miejscach – w parkach, kawiarniach, na ulicach dużych miast. Bardzo chętnie wracają także do miejsc, z którymi łączą je miłe wspomnienia, jak np. pierwsze spotkanie, randka, pierwszy pocałunek czy oświadczyny. Wydaje się monotonne i zbyt popularne? Nic bardziej mylnego!

 

fotografia-slubna-warszawa


Jakie miejsca w Warszawie wybrać do fotografii ślubnej?

 

Sesje plenerowe zwykle odbywają się kilka dni po samej uroczystości zaślubin. Dzięki temu młodzi nie muszą martwić się o ewentualne problemy z garniturem i suknią, takie jak zaplamienie, zamoczenie czy nawet podarcie. To też sprawia, że wykonana wówczas fotografia ślubna (zobacz: http://www.agnieszkaklosinska.pl) jest pełna radości z nowego wspólnego życia, a nie stresu związanego z nadchodzącym wydarzeniem. Pary, które uwielbiają wielkomiejski styl życia lub cenią miasta pełne historii często na tło swojej miłosnej historii wybierają Warszawę. Mimo to, że jest ona doskonale znana, to jednak są też miejsca, które dopiero odsłaniają swoje tajemnice przed kolejnymi odkrywcami. Gdzie więc warto wybrać się na sesję ślubną? Nieco mniej oczywiste niż Wilanów i Stare Miasto są ulice starej Pragi, Stadion Narodowy, stacje metra, jak i samo metro, dworce kolejowe, zajezdnie tramwajowe i autobusowe, dachy biurowców i parkingów z widokiem na miasto, miejskie lodowiska, Gmach Politechniki Warszawskiej, a nawet stare i opuszczone fabryki i magazyny.

 

Lista niezwykłych miejsc w tak dużym mieście jak Warszawa z roku na rok się rozrasta. To, co jeszcze kilka lat temu nie mieściło się w głowach fotografom i ich klientom, dziś jest na porządku dziennym. Kontrast między surowym urbanistycznym tłem, a gorącym uczuciem świeżo upieczonych małżonków idealnie prezentuje się na fotografiach, do których chętnie wraca się nie tylko kilka tygodni po ślubie, ale nawet kilkanaście lat później, w gronie przyjaciół i kolejnych pokoleń rodziny.

 


 


Powrót

Dodaj komentarz