Wesele to świętowanie jednego z najważniejszych wyborów życiowych. Zatem czas na zabawę!
Jeśli ślub jest ważnym momentem w życiu. Jeśli chcecie złamać stereotyp i przekroczyć banał. Jeśli chcecie sztuki i radości, aby wasze wesele było niepowtarzalne - to jesteście na właściwej drodze.
Proponujemy najpierw 'wernisaż', a potem bankiet, a nie najpierw bankiet, a potem 'a teraz idziemy na jednego'. Po części nazwijmy to obiadowej czas na spektakl. Nieprzypadkowy, nie o wszystkim, ale właśnie o małżeństwie, czyli
KABARETOWE SHOW:
"MAŁŻEŃSTWA DWIE STRONY, CZYLI LAURY I SZPONY”
Autorem a zarazem wykonawcą show mającego charakter występu i happeningu zarazem jest znany satyryk i kabareciarz Jacek Ziobro, który opowiada o stereotypach małżeńskich, wchodzi w interakcję z gośćmi i zaprasza gwiazdy bez dodatkowych kosztów. Jedynym sensownym miejscem na prezentację spektaklu jest właśnie wesele, gdyż w całości poświęcony on jest właśnie małżeństwu przez pryzmat satyry i dowcipu.
Każde przedstawienie jest unikalne i niepowtarzalne, gdyż odnosi się do konkretnych osób. Dżingle zapowiadające kolejne punkty programy zawierają imiona „Pary młodej” oraz niektóre gagi odnoszą się do wydarzeń z życia „młodych”, ich rodziny, a nawet gości. To niesamowicie integruje często nie znających się gości. No i gwiazdy. Jakie? Znane, oj znane..
więcej na: www.kabaretoweshow.pl