Dzisiaj jest 17 grudnia 2018, 04:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ekspres do kawy
PostZamieszczono: 29 czerwca 2018, 12:24 

Razem z mężem urządzamy kuchnię i jednym ze sprzętów, jaki chcemy mieć, to jest ekspres do kawy. Wcześniej nie mieliśmy takiego urządzenia i nie wiem, jakimi kryteriami dokonać wyboru? Znalazłam sklep https://www.swiatekspresow.pl/, gdzie można kupić ekspresy zarówno nowe i używane, a także wszystkie niezbędne akcesoria. Możecie polecić mi jakiś konkretny model?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 07 grudnia 2018, 04:36 

Ja wszystkim polecam ekspres na kapsułki. Kawa jest bardzo szybka do zrobienia i smakuje dosłownie jak z najlepszej kawiarni. Wiem, że dużo osób narzeka na to że kapsułki są drogie, ale warto wiedzieć gdzie zamawiać. Polecam zamawiać Kapsułki do ekspresów Tassimo - Ceneo.pl dużo lepiej się opłaca tak kupowac.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 16 grudnia 2018, 12:22 

Jeśli już zaopatrzycie się w jakiś dobry, profesjonalny ekspres do kawy, to pamiętajcie o tym żeby o niego dbać i np. regularnie wymieniać w nim filtry, jeśli chcecie, żeby taki sprzęt posłużył Wam jak najdłużej. Na stronie https://strefafiltrow.pl/saeco-aquaclean-ca6903-10.html możecie takie filtry do ekspresu zamówić bez wychodzenia z domu i to za całkiem niewygórowane pieniądze, polecam ;)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]