Dzisiaj jest 20 marca 2019, 06:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 21 maja 2018, 16:34 

Bardzo zgodnie z narzeczna uzgodniliśmy że po ślubie kupujemy mieszkanie i sie przeprowadzamy. Chcemy być w tak zwanej bezpiecznej odległości od jednych i drugich rodziców. Moja babcia mówi że w tedy będziey zawsze kochani przez wszystkich a i żyć będziemy na własny koszt. Dlatego oglądamy wszystkie oferty nowych mieszkań na sprzedaż, Jak do tej pory najbardziej zainteresowała nas te nowe mieszkania na sprzedaż Problem w tym, że do Lublina mamy kawałek drogi, a chcieli byśmy najpierw dowiedzieć się opini o tym deweloperze. Możecie jakoś pomóc?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 15 listopada 2018, 11:25 

No nie wiem, ten rynek mieszkaniowy mnie nie interesuję mimo że znam i Rzeszów i Lublin to wybrałam życie w stolicy, tu się lepiej żyje, są wyższe zarobki i większe możliwości rozwoju, myślałam o tym żeby zamieszkać na osiedlu Nowa Grochowska po prawej stronie Wisły

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 17 stycznia 2019, 12:42 

Mój szwagier kupuje nowe mieszkania pod wynajem i sam ostatnio mówił, że jest to coraz lepsza inwestycja. Sam robi w mieszkaniach wszystko od zera. Teraz szykuje pod wynajem 4 mieszkania i ma tam co robić. Teraz czeka, aż przyjdą oprawy oświetleniowe, zamówione stąd https://www.eelektryka.com/376-oprawy-o%C5%9Bwietleniowe. Zamawiał z wielu różnych sklepów, jednakże tylko ten zawsze realizuje zamówienia o czasie. Zamawia tam zresztą dużo rzeczy związanych z instalacjami elektrycznymi.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 stycznia 2019, 20:07 

Oczywiście taki zakup mieszkania pod wynajem jest najlepszą inwestycją. Trzeba się dobrze zastanowić, co robić z zarobionymi w ten sposób pieniędzmi. Myślę, że warto poczytać trochę tutaj https://inwestujwnieruchomosci.pl/sposo ... -kapitalu/ . Może akurat w tym artykule znajdziecie podpowiedź. Ja już znalazłam swoją możliwość na pomnażanie oszczędności.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 14 lutego 2019, 14:32 

Wcale mnie to nie dziwi. Przecież tak poważna decyzja jest sama w sobie stresująca, dlatego warto dokonać wyboru z chłodną głową. Moim zdaniem warto przejrzeć oferty takich deweloperów jak Republika Wnętrz i zdecydować się na taką, która w 100% Wam odpowiada. Rozważcie ten temat.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 20 lutego 2019, 10:27 

Witam, mam pytanie związane z pewną inwestycją LifeTown – Kłobucka 6, Warszawa podaje link, żeby było wiadomo o czym piszę http://nexity.pl/ Zależy nam na spokoju, zielonym otoczeniu i atrakcyjnych cenach. Może ktoś z Was będzie korzystać z ich oferty? Będę wdzięczna za wszelki informacje.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]