Dzisiaj jest 16 sierpnia 2017, 15:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 04 maja 2017, 00:10 

Mój problem to łuszcząca się skóra. Nie wiem, czy to oznacza jakieś większe kłopoty zdrowotne, czy po prostu jest efektem sezonu grzewczego - choć wcześniej moja skóra tak nie reagowała. Jaka może być przyczyna takiej dolegliwości?

PostZamieszczono: 06 czerwca 2017, 13:12 

U mnie łuszcząca się skóra twarzy oznaczała początek alergii, ale podobno nie jest to takie jednoznaczne. Przeczytaj sobie o genezie tego problemu http://www.vichy.pl/blog/%C5%82uszczaca ... 60559.aspx albo idź do lekarza zrobić testy alergologiczne.

PostZamieszczono: 07 czerwca 2017, 14:38 

No każdy może mieć inne objawy.

PostZamieszczono: 05 lipca 2017, 19:56 

Jeśli to nie objaw choroby, a po prostu silnie przesuszonej skóry, może warto pomyśleć o czymś, co dogłębnie nawilżyłoby skórę twarzy? Ostatnio przeglądając internet natrafiłam na mgiełkę Biocera ( http://sklep.poradnia.pl/wodorowa-mgielka-do-twarzy-biocera.html ) - słyszeliście o tym? produkt to tak naprawdę złoże minerałów zamknięte w opakowaniu, które po napełnieniu wodą, rozpyla się na twarzy. Ma działanie antyoksydacyjne, przeciwstarzeniowe i silnie nawilżające. Co prawda cena może na początku trochę odstraszyć, bo kosztuje około 300 zł, jednak starcza tak naprawdę na 2-3 lata użytkownika - jestem pewna, że każda z nas wydaje więcej na kremy nawilżające w ciągu roku.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]