Dzisiaj jest 17 grudnia 2018, 04:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 20 sierpnia 2018, 11:36 

Hej, zastanawiam się nad tym, jaka okazja oraz miejsce będzie najodpowiedniejsze na zaręczyny, gdyż jestem już z moją dziewczyną ponad sześć lat i zaczynam na poważnie myśleć o oświadczeniu się mojej partnerce. Co to wyboru okazji to myślę, że dobrym pomysłem na zaręczyny może być wigilia lub ewentualnie sylwester. W internecie nawet znalazłem artykuł na ten temat https://aclari.pl/poradnik/zareczyny-w-wigilie-czy-w-sylwestra_18. Bardziej jednak myślę nad wigilią, a w co o tym sądzicie?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 listopada 2018, 16:52 

Jak tak sobie myślę, to chyba jednak wolałabym zaręczyny w Sylwestra :) Wigilia to jednak trochę innego rodzaju święto i chciałabym żeby takie pozostało. Ale za to w Sylwestra można trochę zaszaleć i myślę, że fajnie by było usłyszeć to pytanie przy świetle fajerwerków. Tylko gdybyś coś takiego planował to polecałabym zabrać dziewczynę w jakieś wyjątkowe miejsce jak np. Sylwester w Gaciach organizowany przez Terma Bania. Tam najpierw będziecie mogli zrelaksować się w basenach termalnych, zjeść coś pysznego a o północy może być Wasza wielka chwila :) Gwarantuję, że takiej oprawy dziewczyna nie zapomni nigdy i doceni Twoje starania :)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]